Warsztaty 8 technik stylizacji mebli farbami Annie Sloan

Najbliższy termin: 11.01, 01.02, 29.02;

Zapraszamy do naszej pracowni w Warszawie na warsztaty 8 technik stylizacji mebli farbami Annie Sloan.

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą farb kredowych Chalk Paint decorative paint by Annie Sloan w Warszawie. Warsztaty 8 technik zostały stworzone dla osób, które w krótkim czasie chcą nauczyć się podstawowych technik malowania farbami Annie Sloan. To warsztaty "w pigułce".

 

Jeśli masz wątpliwości, jak malować farbami kredowymi lub brakuje Ci czasu na naukę techniką „prób i błędów” – zapraszamy na warsztaty 8 technik! Nie musisz mieść żadnego doświadczenia w malowaniu mebli ani żadnych plastycznych umiejętności.

Na warsztatach pod okiem Ewy, wykwalifikowanej przez Annie Sloan dystrybutorki dowiesz się, czym charakteryzują się farby kredowe, kim jest Annie Sloan i co spowodowało, że powstały farby Chalk Paint. Ponadto poznasz 8 technik stylizacji i postarzania meblitechnika impasto; technika postarzania "dwóch kolorów"; wykonywanie wzoru przy pomocy szablonów (technika tapowania); technika frottage oraz stylizacja kolorowymi woskami ; technika malowania strukturalnego i patynowanie; technika przenikania kolorów; technika chippy look. (Na tych warsztatach nie pracujemy na meblach przyniesionych z domu).

Najbliższe terminy warsztatów:

  • 11 stycznia 2020

  • 01 lutego 2020

  • 29 lutego 2020

  • 21 marca 2020

  • 04 kwietnia 2020

Cena warsztatów: 200 zł

Cena obejmuje: wiedzę teoretyczną i praktyczną, farby, woski, szablony oraz inne materiały potrzebne do nauki technik. W przerwie serwujemy wodę, kawę i herbatę oraz „coś na ząb”.

Potwierdzeniem zapisania się na warsztaty jest wpłata zaliczki w wysokości 50 zł wpłacona gotówką lub przelewem na konto Vintage House Ewa Mihułka-Piasecka nr: 93 1050 1924 1000 0092 5935 9074. W razie odwołania uczestnictwa w warsztatach na minimum dwa dni przed ich rozpoczęciem, zaliczka nie jest zwracana.

Ilość miejsc jest ograniczona, ponieważ pracujemy w małej, kameralnej grupie, tak by każdy miał możliwość zasięgnąć porady lub pomocy. W związku z powyższym obowiązuje rezerwacja miejsc. Ponadto, jeśli planujesz przyjść z osobą towarzyszącą (tj. dzieckiem), prosimy o wcześniejsze upewnienie się, że znajdzie się dla niego miejsce siedzące. Aktywne uczestnictwo dziecka w warsztatach jest dodatkowo płatne, wynosi 150 zł.

Wszelkie dodatkowe informacje oraz zapisy pod numerem: Ewa 530 933 787 mailem: oldnewstyle.com@gmail.com lub poprzez wiadomość na FB.

Serdecznie Wszystkich zapraszamy do Old New Style
Adres: Warszawa, ul. Tarczyńska 11.

Przewidziany czas trwania warsztatów 10:00-14:00 (warsztaty są jednodniowe).

Jeśli chcesz obejrzeć fotorelacje z innych warsztatów, przejdź TUTAJ.

 

farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_8technik_warszawa_oldnewstyle4 farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_8technik_warszawa_oldnewstyle5a

Możliwość komentowania jest wyłączona.