Warsztaty 8 technik stylizacji mebli

:Home » Blog » Warsztaty 8 technik stylizacji mebli
Warsztaty stylizacji mebli

Warsztaty 8 technik stylizacji mebli – najbliższy termin: 10.02.2024.

Zapraszamy do naszej pracowni w Warszawie na warsztaty 8 technik stylizacji mebli farbami Annie Sloan + transfer i stempel IOD.

 

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą farb kredowych Chalk Paint decorative paint by Annie Sloan w Warszawie. Warsztaty 8 technik zostały stworzone dla osób, które w krótkim czasie chcą nauczyć się podstawowych technik malowania farbami Annie Sloan. To warsztaty „w pigułce”.

 

Jeśli masz wątpliwości, jak malować farbami kredowymi lub brakuje Ci czasu na naukę techniką „prób i błędów” to  zapraszamy na warsztaty 8 technik malowania! Nie musisz mieć żadnego doświadczenia w malowaniu mebli ani żadnych plastycznych umiejętności.

 

Przebieg warsztatów

Na warsztatach pod okiem Ewy, wykwalifikowanej przez Annie Sloan dystrybutorki dowiesz się, czym charakteryzują się farby kredowe oraz kim jest Annie Sloan i co spowodowało, że powstały farby Chalk Paint. Ponadto, dowiesz się, jak przygotować mebel do malowania, w co warto się zaopatrzyć oraz czym zabezpieczyć farbę. A przede wszystkim w praktyce poznasz 8 technik stylizacji  mebli farbami Annie Sloan. Są to m.in. technika impasto, technika postarzania „dwóch kolorów”, wykonywanie wzoru przy pomocy szablonów (technika tapowania), technika frottage oraz stylizacja kolorowymi woskami, technika malowania strukturalnego (przy użyciu Salt Wash) i patynowanie, technika przenikania kolorów ombre, technika chippy look. Dodatkowo nauczysz się także jak nakładać transfer IOD i poznasz możliwości innych produktów IOD. (Na tych warsztatach nie pracujemy na meblach przyniesionych z domu).

Najbliższe terminy warsztatów:

  • 10 lutego 2024 (sobota) godz. 10:00-15:00

 

Cena warsztatów: 320 zł

Cena obejmuje: wiedzę teoretyczną i praktyczną, farby, woski, szablony oraz inne materiały potrzebne do nauki technik. W przerwie serwujemy wodę, kawę i herbatę oraz „coś na ząb”.

 

Informacje organizacyjne dotyczące warsztatów 8 technik malowania w Warszawie

Potwierdzeniem zapisania się na warsztaty jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł wpłacona gotówką lub przelewem na konto Old New Style Ewa Mihułka-Piasecka nr: 93 1050 1924 1000 0092 5935 9074 (lub przelewem na telefon/Blikiem na numer: 790 42 69 63). W razie odwołania uczestnictwa w warsztatach na minimum dwa dni przed ich rozpoczęciem, niestety zaliczka nie jest zwracana.

Pracujemy w małej, kameralnej grupie (6-8 osób), dlatego ilość miejsc jest ograniczona. Zależy nam, aby każdy miał możliwość zasięgnąć porady lub pomocy. W związku z powyższym obowiązuje rezerwacja miejsc. Ponadto, jeśli planujesz przyjść z osobą towarzyszącą (tj. dzieckiem), prosimy o wcześniejsze upewnienie się, że znajdzie się dodatkowe miejsce siedzące. Aktywne uczestnictwo dziecka w warsztatach jest dodatkowo płatne, wynosi 300 zł.

Wszelkie dodatkowe informacje oraz zapisy pod numerem: Ewa 530 933 787. Możesz także napisać maila na adres oldnewstyle.com@gmail.com lub poprzez wiadomość na FB.

 

Serdecznie zapraszamy na warsztaty 8 technik stylizacji mebli farbami Annie Sloan +transfer i stempel IOD

 Adres: Warszawa, ul. Tarczyńska 11

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z innych warsztatów.

Poczytaj więcej o produktach ANNIE SLOAN i IOD na ich oryginalnych stronach.

Zarówno Annie Sloan, jak i siostry z Iron Orchid Designs – Josy i Sally – tworzą produkty najwyższej jakości, po to, aby odnawianie, stylizacja i malowanie mebli stało się łatwe i możliwe dla każdego. Są to produkty gotowe do użycia, tak, aby każda osoba rozpoczynająca swoją hobbystyczną drogę stylizacji mebli miała ułatwiony start. Szeroki wachlarz produktów umożliwia odnowienie mebla, bez konieczności szukania produktów w innych sklepach. Zaś my na organizowanych przez nas warsztatach dokładamy wszelkich starań, aby uczestnicy poznali produkty Annie Sloan i IOD oraz zaznajomili się z ich szerokim zastosowaniem.

 

Warsztaty 8 technik malowania farbami Annie Sloan Warsztaty z technik malowania farbami Annie Sloan