Jesteście ciekawi, kim jesteśmy?

Tarczyńska 11 w Warszawie sklep stacjonarny z farbami kredowymi
Dominika Plewa
Dominika Plewa
21 Kwiecień 2021
poleca
Bardzo miła obsługa i ekspresowa realizacja zamówienia. Polecam 😊
Sandra Skibniewska
Sandra Skibniewska
27 Luty 2021
poleca
Bardzo miła i fachowa obsługa. Pani odpowiedziała na tysiąc pytań bez zająknięcia. Pełen profesjonalizm. Na pewno powrócę, aby zakupić więcej produktów AS 🙂 Polecam!
Karolina Zaborska
Karolina Zaborska
15 Lipiec 2020
poleca
Zdecydowanie polecam warsztaty z technik malowania! Pyszna kawa, miła atmosfera i mnóstwo inspiracji. Świetny wstęp do przygody z malowaniem mebli. Polecam szczególnie w duecie z drugą połówką. Udało mi się zarazić męża pasją do malowania 😊 Czekam na kolejne warsztaty!
Agnieszka Dudzińska
Agnieszka Dudzińska
31 Marzec 2020
poleca
Brałam udział w lutowych warsztatach i jestem pewna, że wrócę na kolejne. Fajna atmosfera, super prowadząca, a wszystko w miłym, klimatycznym miejscu. Udział w warsztatach pomógł mi w jakiś sposób otworzyć się i uwierzyć, że ja też potrafię stworzyć coś na prawdę ładnego.
Katarzyna Mijakowska
Katarzyna Mijakowska
26 Luty 2020
poleca
Uczestniczyłam w warsztatach w lutym. Ależ świetne zajęcia! Ja kocham takie ręczne prace, których efekt widać natychmiast. I można podejrzeć pomysły i wykonania innych uczestniczek ku inspiracji własnej (bo same świetne panie brały udział). Do powtórzenia! Na razie eksperymentuje w domu i zbieram w rodzinie starocie do renowacji.
Kinga Wojcik-Prządka
Kinga Wojcik-Prządka
15 Luty 2020
poleca
Profesjonalne warsztaty, bardzo przyjemna atmosfera, uzależniające kolory 😊
Lilianna Lenard
Lilianna Lenard
6 Luty 2020
poleca
w sobotę 1 lutego brałam udział w warsztatach na ul. Tarczynskiej w siedzibie Old New Style . Prowadząca warsztaty - Ewa fantastycznie opowiada i uczy technik stylizacji farbami Annie Sloan. W krotkim aczkolwiek intensywnym czasie poznalam nowe techniki stylizacji mebli tymi farbami. Polecam warsztaty w 100% i polecam ten sklep.
Dorota Kalicinska
Dorota Kalicinska
19 Styczeń 2020
poleca
Bardzo miła,kompetena obsługa.Mozna się wiele dowiedzieć w bardzo miłej atmosferze
Krystyna Kwiatkowska
Krystyna Kwiatkowska
11 Grudzień 2019
poleca
7 grudnia uczestniczyłam w warsztatach prowadzonych przez Panią Ewę. Fajna przygoda, dużo teorii i praktyki. Miła atmosfera, pyszne ciasteczka. Może odważę się coś zmalować😊. Polecam to miejsce i serdecznie pozdrawiam.
Marta Kaczynska
Marta Kaczynska
4 Grudzień 2019
poleca
Niezwykle inspirujące warsztaty, zwiększające umiejętności i dające wskazówki jak używać farb. Miła atmosfera i bardzo pomocna prowadząca. Marta i Agnieszka