O nas

Jesteście ciekawi, kim jesteśmy? Zapraszamy do naszego świata!

Ewa - Czy zamiłowanie do mebli i prac stolarskich mogą być uwarunkowane genetycznie? Nie wiem, ale pamiętam, że od małego krzątałam się po warsztacie stolarskim dziadka, intrygował mnie jego wielki świat pełen wiórów i specyficznego zapachu ciętego drewna.

Ewa

Droga od tamtego czasu do dnia dzisiejszego była długa i pełna najróżniejszych doświadczeń. Pewnego dnia podjęłam decyzję, że czas odejść z posady w banku i zacząć robić, coś co będzie przynosiło mi radość i satysfakcję zawodową. Po ośmiu latach pracy w korporacji i przy wsparciu męża, postawiłam wszystko na jedną kartę i zaczęłam organizować Old New Style.

Wraz z założeniem własnej firmy, rozpoczął się nowy, fantastyczny i twórczy etap mojego życia, zaś odkrycie Chalk Paint było jak przysłowiowe postawienie „kropki nad I”. Dążę do tego, aby Old New Style było miejscem spotkań osób pragnących zmienić swoją codzienną przestrzeń. Przekonuję, że można mieszkać pięknie i gustownie - otaczając się meblami używanymi. To nie muszą być nikomu niepotrzebne rupiecie, ponieważ dzięki pomysłowi oraz włożonej pracy, mebel otrzymuje kolejną szansę na bycie perłą. Zachęcam do „pięknego” mieszkania i chcę przekazać cześć swojej fascynacji Chalk Paint, dlatego prowadzę warsztaty malowania i stylizacji farbami Chalk Paint, na których prezentuję nieograniczone możliwości farb. Uważam także, że piękno i niepowtarzalny charakter antyków odzwierciedla zachwycające efekty pracy ludzkich rąk, dlatego sama maluję meble i uczę się tajników trudnej sztuki tapicerstwa i klasycznej renowacji mebli.

Jestem żoną i spełnioną mamą trójki aktywnych maluchów. Jestem szczęśliwa z tego, że moja praca to moje hobby. Dzięki moim Klientom czuję, że to co robię ma sens.

Anita - oficjalnie magister sztuki, od kilku dobrych lat aktywna artystycznie. Mam przyjemność pełnić funkcję Dyrektora Artystycznego warszawskiego Art Fresh Festival, mam na swoim koncie liczne wystawy a moje obrazy znajdują się w prywatnych kolekcjach w kraju i za granicą.

Anita

Anita

Prywatnie uwielbiam minimalizm, dlatego w sztuce i życiu wyznaje zasadę: im mniej tym więcej. Cechuje mnie ogromna wrażliwość estetyczna i empatia. Lubię rozmowy z ludźmi, zwłaszcza te o kolorach! Z ogromną przyjemnością doradzam podczas wizyt w naszej pracowni a także odpowiadam na Wasze mailowe i telefoniczne pytania.

Do usłyszenia/zobaczenia!

 

My - jako zespół Old New Style - ze swojej strony serdecznie zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem naszych warsztatów oraz asortymentem sklepu, zachęcamy także do odwiedzania nas osobiście w naszej warszawskiej pracowni lub na Facebooku.

Życzymy udanych zakupów i miłego malowania.

Pozdrawiamy

Ewa i Anita