Warunki dostawy

:Home » Warunki dostawy

Cennik usług kurierskich

Zamówienia złożone poprzez sklep online www.oldnewstyle.com realizujemy za pomocą firmy kurierskiej InPost. Korzystamy zarówno z usługi przesyłek kurierskich, jak i paczkomatowych InPost. Przesyłki kurierskie i paczkomatowe doręczane są w dni robocze, od poniedziałku do piątku. Koszt dostawy uzależniony jest od formy płatności oraz rodzaju usługi kurierskiej:

  1. paczka kurierska InPost do 30 kg:
   • z płatnością przelewem/blikiem: 15 zł brutto
   • z płatności przy odbiorze: 20 zł brutto
  2. paczka paczkomatowa InPost do 30 kg:
   • z płatnością przelewem/blikiem: 12 zł brutto

Prosimy o podanie w formularzu zamówienia dokładnych danych do wysyłki, poprawnego numeru telefonu oraz adresu e-mail. Brak możliwości kontaktu z osobą składającą zamówienie może skutkować anulowaniem zamówienia.

Oferujemy także możliwość odbioru osobistego zrealizowanego zamówienia. Odbioru osobistego dokonuje Zamawiający bezpośrednio z naszego sklepu, mieszczącego się na ul. Tarczyńskiej 11 w Warszawie. O terminie odbioru takiej przesyłki informujemy indywidualnie.

Czas realizacji zamówienia

Realizacja zamówienia następuje po zaksięgowaniu płatności i wynosi od 1 do 3 dni roboczych. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby paczki zostały wysłane jak najszybciej (najczęściej wysyłamy już w dniu wpłynięcia zamówienia lub w następnym dniu roboczym). Jednakże, w szczególnych przypadkach, zastrzegamy sobie możliwość wydłużenia terminu realizacji zamówienia do 10 dni roboczych. W takiej sytuacji zostaniecie Państwo telefonicznie powiadomieni o ewentualnym opóźnieniu. W celu potwierdzenia dostępności produktu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zmiany w zamówieniu

Zamawiający ma prawo do wprowadzenia zmian w zamówieniu lub jego anulowania kontaktując się z obsługą sklepu: telefonicznie pod numerem 790 426 963 lub pisząc na adres e-mail: oldnewstyle.com@gmail.com. Zmiany w zamówieniu są możliwe wyłącznie w przypadku, gdy zamówienie nie zostało jeszcze przekazane pracownikowi firmy kurierskiej.

Zwrot przesyłki kurierskiej

W przypadku zwrotu zamówienia do sklepu z powodu błędnie podanego lub niepełnego adresu, oraz/lub odmowy przyjęcia/nieodebrania z paczkomatu InPost przesyłki przez Zamawiającego, Zamawiający pokrywa koszty jej zwrotu oraz koszty ewentualnej ponownej wysyłki . Koszt zwrotu przesyłki kurierskiej do sklepu wynosi 15 zł brutto. Koszt ponownej wysyłki wynosi 15 zł brutto (w przypadku przesyłki kurierskiej InPost) i 12 zł (w przypadku przesyłki paczkomatowej InPost).

Dane do przelewu

W tytule przelewu proszę wpisać numer zamówienia, który otrzymają Państwo w mailu potwierdzającym wpłynięcie nowego zamówienia.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 790 426 963 lub mailowy pisząc na adres e-mail: oldnewstyle.com@gmail.com. Zawsze mogą Państwo liczyć na naszą pomoc.