Wiosenne nowości od Iron Orchid Designs!

:Home » Blog » Wiosenne nowości od Iron Orchid Designs!
Wiosenne nowości od Iron Orchid Designs!

Wiosenne nowości od Iron Orchid Designs!

 

Obejrzyj film od Iron Orchid Designs przedstawiający nowe wzory foremek, transferów, stempli oraz Paint Inlay! Zainspiruj się przykładowymi pomysłami na ozdobienie szafek, komód czy krzeseł. Można też samemu stworzyć piękną ozdobę nanosząc wybrany wzór na kartkę i oprawiając w ramkę.

 

Wiosenne nowości od Iron Orchid Designs! W tym roku nie zabranie leśnych czy wiejskich motywów. Kogut, żaba, koliber czy ślimak to tylko niektóre ze zwierząt jakie można znaleźć w najnowszych wzorach. Nie czekaj i zachwyć się intrygującymi motywami jakie przygotowały dla nas siostry z IOD!

 

Niezależnie od tego, czy chcesz tchnąć nową pasję w swoje życie, czy szukasz kreatywnych sposobów na odnowienie swojego domu, dzięki doskonale zaprojektowanym narzędziom i produktom IOD, w łatwy sposób wyrazisz siebie. IOD, Gama produktów IOD obejmuje proste w użyciu samoprzylepne transfery, stemple o wyjątkowych wzorach wraz z kolorowymi tuszami do ich odbijania, wielofunkcyjne foremki i glinę samoutwardzalną oraz dodatkowy asortyment pomocny w samodzielnej stylizacji mebli

 

Foremki

Foremka Dewdrop Pond z leśnymi zwierzętami, Hidden Hollow przedstawiający trzy wejścia do domów skrzatów oraz Toadstool z różnymi grzybami. Wszystkie do kupienia w naszym sklepie online i stacjonarnie od 27 lutego!

Transfery

Transfer Bungalow ze wzorami papug, panter czy roślin zabierze nas do świata dżungli, natomiast dzięki zróżnicowanej tematyce transferu Millot’s Pgaes będziemy mogli przyozdobić w detale zarówno duże meble jak i mniejsze przedmioty.

Stemple

W nowych stemplach Antiques, Birds & Bees oraz La Campagne, będzie można znaleźć wzory ptaków, owadów i kwiatów. Idealnie nadadzą się do ozdobienia mebli w stylu francuskim czy prowansalskim.

Paint Inlay

Malowniczy pejzaż czy detale roślin i zwierząt? Obie te rzeczy można znaleźć w najnowszych Paint Inlay Melange oraz Summer Villa.

 

Przykładowe prace z użyciem nowych wzorów

 

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie na ulicy Tarczyńskiej 11 oraz online. Znajdziesz w nim nie tylko nowość od IOD, a także cały dostępny na polskim rynku asortyment produktów Iron Orchid Designs.

Jeśli chcesz poszerzyć wiedzę na temat odnawiania, stylizacji i artystycznego dekorowania mebli – zapraszamy na warsztaty stylizacji produktami IOD ! Aby wziąć udział w tych warsztatach, nie musisz mieć żadnych plastycznych umiejętności – wszystkiego Cię nauczymy. Więcej o warsztatach znajdziesz TUTAJ.

Pozdrawiamy, zespół Old New Style 🙂