Nowość w Old New Style! Transfery IOD – Iron Orchid Designs

W naszym sklepie stacjonarnym oraz online, pojawiła się nowość: Transfery IOD Iron – Iron Orchid Designs. To świetny sposób na efektowną i szybką dekorację mebli i nie tylko!

Transfery IOD

Dzięki transferom IOD w łatwy sposób odmienisz nie tylko meble, ale i inne ozdoby w domu. Transfery IOD służą do ozdabiania, stylizacji i nadawania nowego wyglądu wszystkim niemodnym już meblom. Można nakładać je na różne powierzchnie, między innymi na szkło, ceramikę, ścianę, plastik oraz powierzchnię pomalowaną wcześniej farbami lub lakierami. Transfery IOD są dość delikatne, dlatego zanim je nałożysz, obchodź się z nimi ostrożnie.

Tutoriale IOD

Poniższe filmiki pokazują, jak w prosty sposób można odmienić swoją przestrzeń. W przypadku aplikowania transferów IOD nie potrzebujemy nic poza patyczkiem dołączonym do opakowania.

Odmień swoje wnętrze w trzech prostych krokach!

1. Wyjęty z opakowania transfer jest od wewnętrznej strony „przyklejony” do folii z podziałką, zaś od zewnętrznej zabezpieczony białym papierem. Przyłóż (bez białego papieru) transfer na folii do dekorowanej powierzchni;

2. Dociśnij patyczkiem tylną stronę transferu; transfer zacznie odklejać się od folii, a jednocześnie przyklei się do pożądanej powierzchni;

3. Odklej i zdejmij folię; w ostatnim kroku upewnij się, że transfer jest dokładnie przyklejony, przecierając go odklejoną folią; Gotowe! 

Film 1:

Film 2:

Film 3:

 

Wybierz wzór transferu IOD

Można zrobić to w naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym: przejdź TUTAJ!

Transfery IOD - Iron Orchid Designs
Stara kolekcja transferów IOD

Motywy na transferach IOD można przenosić w całości lub rozcinać i dzielić na kilka mniejszych.

Transfery IOD - Iron Orchid Designs

Transfery IOD - Iron Orchid Designs

 

Ponadto transfery IOD – Iron Orchid Designs zapakowane są w bardzo estetyczne tuby, co sprawia, że to świetny pomysł na prezent 🙂 W ostatnim czasie pojawiły się najnowsze kolekcje w nowym arkuszowym formacie A3.

Jeden duży transfer IOD czy kilka małych? Kwiaty, napisy, a może jedno i drugie?

Opcji jest naprawdę dużo!

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie na ulicy Tarczyńskiej 11 oraz online. Znajdziesz w nim nie tylko transfery IOD, a także cały dostępnyna polskim rynku asortyment produktów Iron Orchid Designs.

Jeśli chcesz poszperać na oryginalnej stronie Iron Orchid Designs, zachęcamy żebyś zajrzał TUTAJ! 

Zachęcamy także do wzięcia udziału w naszych warsztatach, na których poćwiczysz techniki związane z nakładaniem Transfery IOD – Iron Orchid Designs. Więcej o warsztatach znajdziesz TUTAJ.

Pozdrawiamy, zespół Old New Style 🙂