Fotorelacja z warsztatów “8 technik stylizacji mebli farbami kredowymi Annie Sloan” – 14 kwietnia 2018

:Home » Blog » Fotorelacja z warsztatów “8 technik stylizacji mebli farbami kredowymi Annie Sloan” – 14 kwietnia 2018
Fotorelacja z warsztatów “8 technik stylizacji mebli farbami kredowymi Annie Sloan”  – 14 kwietnia 2018

Serdecznie zapraszam na fotorelację z kolejnych już, 85-tych warsztatów stylizacji mebli farbami Annie Sloan. Na tych zajęciach uczestnicy uczyli się ośmiu podstawowych technik, którymi można pomalować i wystylizować mebel.

 

W związku z tym, że to przedostatnie warsztaty przed wakacyjną przerwą, było dość gwarnie i tłoczno 🙂 W warsztatach udział wzięły panie: Agnieszka, Sylwia, Katarzyna, Łucja, Barbara, Magda, Monika, Małgosia, Iza oraz pan Łukasz. Dziękuję pięknie za fajnie spędzony wspólnie dzień!!!

Jeśli Ty także chciałbyś wziąć udział w naszych warsztatach, zachęcam do zapoznania się z terminarzem i opisem warsztatów (znajduje się on TUTAJ).

Zatem życzę miłego oglądania:

farby_annie_sloan_chalk_paint_warsztaty_warszawa_1 farby_annie_sloan_chalk_paint_warsztaty_warszawa_2 farby_annie_sloan_chalk_paint_warsztaty_warszawa_3 farby_annie_sloan_chalk_paint_warsztaty_warszawa_4 farby_annie_sloan_chalk_paint_warsztaty_warszawa_5 farby_annie_sloan_chalk_paint_warsztaty_warszawa_6 farby_annie_sloan_chalk_paint_warsztaty_warszawa_7 farby_annie_sloan_chalk_paint_warsztaty_warszawa_8farby_annie_sloan_chalk_paint_warsztaty_warszawa_kolaż1

 

Jeszcze raz serdecznie zapraszam do śledzenia terminów naszych warsztatów. Harmonogram i opis oferowanych przez nas warsztatów znajduje się on TUTAJ. Zachęcam także do odwiedzania naszej warszawskiej pracowni na ulicy Tarczyńskiej 11.

Pozdrawiam gorąco,

Ewa.