Fotorelacja z warsztatów “8 technik stylizacji mebli farbami kredowymi Annie Sloan” – 7 kwietnia 2018

:Home » Blog » Fotorelacja z warsztatów “8 technik stylizacji mebli farbami kredowymi Annie Sloan” – 7 kwietnia 2018
Fotorelacja z warsztatów “8 technik stylizacji mebli farbami kredowymi Annie Sloan” –  7 kwietnia 2018

Warsztaty „8 technik stylizacji mebli” są dość intensywne, ale widać, że przypadły uczestniczkom do gustu i cieszą się dużym powodzeniem.

 

A to za sprawą tego, że w krótkim czasie można nauczyć się wielu technik malowania farbami Annie Sloan. Polecamy  tego typu warsztaty zarówno jeśli ktoś jest na początku drogi w dziedzinie malowania mebli oraz jeśli ktoś chciałby doszlifować i poszerzyć swój warsztat.

Co robimy na takich warsztatach? Na początku – w tak zwanym „słowie wstępnym” – omawiamy farby Annie Sloan – do czego służą, co można nimi malować, jak należy przygotować mebel do malowania, jakie efekty uzyskujemy itp. Następnie zaczyna się etap ćwiczenia technik na deseczkach. W zakresie warsztatów są następujące techniki: impasto z patynowaniem, frottage i stylizacja kolorowymi woskami, przenikania kolorów czyli ombre, postarzania „dwóch kolorów” oraz tapowania wzoru z szablonu, chippy look oraz malowania strukturalnego.

A teraz zachęcam do spojrzenia, jak przebiegły nasze minione warsztaty. Udział w nich wzięły Panie: Ania, Karolina, Beata, Kasia, Dorota, Alina, Beata oraz Jola. Serdecznie dziękuję za wspólnie spędzony, fajny dzień 🙂

farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_8technik_warszawa_oldnewstyle4farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_8technik_warszawa_oldnewstyle2 farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_8technik_warszawa_oldnewstyle3 farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_8technik_warszawa_oldnewstyle5afarby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_8technik_warszawa_oldnewstyle_kolaż

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w naszych warsztatach zachęcam do zapoznania się terminarzem i opisem warsztatów (znajdziecie go TUTAJ) oraz do kontaktu z nami. Zaś uczestniczkom życzę niesamowitych pomysłów i spektakularnych przemian mebli!

Miłego dnia wszystkim życzę,

pozdrawiam,

Ewa.