Fotorelacja z warsztatów stylizacji mebli farbami kredowymi Chalk Paint Annie Sloan – 3 grudnia 2016

:Home » Blog » Fotorelacja z warsztatów stylizacji mebli farbami kredowymi Chalk Paint Annie Sloan – 3 grudnia 2016
Fotorelacja z warsztatów stylizacji mebli farbami kredowymi Chalk Paint Annie Sloan – 3 grudnia 2016

I nastał grudzień! Każdy z nas odlicza czas do świąt Bożego Narodzenia. Ale to nie znaczy, że nie można czegoś pomalować, dlatego zapraszam na kolejną fotorelację z naszych warsztatów stylizacji mebli.

Na naszych warsztatach zawsze jest wesoło i pracowicie (przekonajcie się o tym sami!). Tym razem uczestniczkami były: Joanna, Magda, Jagoda, oraz Jola z dwiema córkami- Magdą i Aleksandrą.

Przy okazji zapraszam serdecznie na kolejne warsztaty organizowane w naszej pracowni w Warszawie. Harmonogram warsztatów znajduje się TUTAJ, zaś jeśli macie jakiekolwiek pytania, to skontaktować się z nami możecie wchodząc TUTAJ. Warsztaty obejmują dawkę wiedzy teoretycznej oraz dużą część praktyczną.

Na warsztatach 3 grudnia zaczęłyśmy dość spokojnie, od praktycznych ćwiczeń technik stylizacji mebli farbami Chalk Paint – czyli postarzania, woskowania, patynowania, spękań itp.

annie-sloan-farby-kredowe-chalk-paint-warsztaty-malowania-mebli-old-new-style-1

Zaś po przerwie uczestniczki zaczęły malować i stylizować swoje meble.

annie-sloan-farby-kredowe-chalk-paint-warsztaty-malowania-mebli-old-new-style-7

Pierwsza warstwa w kolorze Coco.

annie-sloan-farby-kredowe-chalk-paint-warsztaty-malowania-mebli-old-new-style-3

Magda malowała front szafki mdf – miała to być wprawka przez rozpoczęciem pracy w domu.

annie-sloan-farby-kredowe-chalk-paint-warsztaty-malowania-mebli-old-new-style-5

Kolor biały zawsze jest popularny. Tutaj został użyty Old White.

annie-sloan-farby-kredowe-chalk-paint-warsztaty-malowania-mebli-old-new-style-14 annie-sloan-farby-kredowe-chalk-paint-warsztaty-malowania-mebli-old-new-style-4annie-sloan-farby-kredowe-chalk-paint-warsztaty-malowania-mebli-old-new-style-15  annie-sloan-farby-kredowe-chalk-paint-warsztaty-malowania-mebli-old-new-style-16 annie-sloan-farby-kredowe-chalk-paint-warsztaty-malowania-mebli-old-new-style-17 annie-sloan-farby-kredowe-chalk-paint-warsztaty-malowania-mebli-old-new-style-18 annie-sloan-farby-kredowe-chalk-paint-warsztaty-malowania-mebli-old-new-style-11 annie-sloan-farby-kredowe-chalk-paint-warsztaty-malowania-mebli-old-new-style-6 annie-sloan-farby-kredowe-chalk-paint-warsztaty-malowania-mebli-old-new-style-19  annie-sloan-farby-kredowe-chalk-paint-warsztaty-malowania-mebli-old-new-style-21 annie-sloan-farby-kredowe-chalk-paint-warsztaty-malowania-mebli-old-new-style-22

Ostatnie szlify…

annie-sloan-farby-kredowe-chalk-paint-warsztaty-malowania-mebli-old-new-style-23

i przetarcia…

annie-sloan-farby-kredowe-chalk-paint-warsztaty-malowania-mebli-old-new-style-24

a oto efekty pracy…

annie-sloan-farby-kredowe-chalk-paint-warsztaty-malowania-mebli-old-new-style-25 annie-sloan-farby-kredowe-chalk-paint-warsztaty-malowania-mebli-old-new-style-26 annie-sloan-farby-kredowe-chalk-paint-warsztaty-malowania-mebli-old-new-style-13 annie-sloan-farby-kredowe-chalk-paint-warsztaty-malowania-mebli-old-new-style-9 annie-sloan-farby-kredowe-chalk-paint-warsztaty-malowania-mebli-old-new-style-12