Fotorelacja z warsztatów stylizacji mebli farbami kredowymi Chalk Paint Annie Sloan – 08 kwietnia 2017

:Home » Blog » Fotorelacja z warsztatów stylizacji mebli farbami kredowymi Chalk Paint Annie Sloan – 08 kwietnia 2017
Fotorelacja z warsztatów stylizacji mebli farbami kredowymi Chalk Paint Annie Sloan – 08 kwietnia 2017

Kolejna sobota i kolejne warsztaty malowania mebli za nami. Pierwsza część warsztatów polegała na ćwiczeniu na deseczkach technik stylizacji farbami kredowymi, zaś w drugiej części zajęć uczestniczki stylizowały przedmioty przyniesione z domu.

 

Bardzo dziękuję wszystkim uczestniczkom za spędzony ze mną dzień podczas warsztatów 🙂  Tym razem były ze mną: Panie Anna, Grażyna, Urszula oraz dwie Panie Katarzyny.

Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszych warsztatach malowania mebli farbami Annie Sloan zachęcam do zapoznania się z terminarzem warsztatów (znajduje się TUTAJ) oraz do kontaktu z nami. Warsztaty odbywają się w naszej warszawskiej pracowni przy ulicy Opaczewskiej 16.

A oto fotorelacja z minionych warsztatów, zapraszam:

farby-annie-sloan-chalk-paint-warsztaty-malowania-mebli-farbami-kredowymi-oldnewstyle-1b

Tak się tym razem złożyło, że wszystkie uczestniczki wzięły na warsztat małe formy.

farby-annie-sloan-chalk-paint-warsztaty-malowania-mebli-farbami-kredowymi-oldnewstyle-2 farby-annie-sloan-chalk-paint-warsztaty-malowania-mebli-farbami-kredowymi-oldnewstyle-3farby-annie-sloan-chalk-paint-warsztaty-malowania-mebli-farbami-kredowymi-oldnewstyle-4farby-annie-sloan-chalk-paint-warsztaty-malowania-mebli-farbami-kredowymi-oldnewstyle-12farby-annie-sloan-chalk-paint-warsztaty-malowania-mebli-farbami-kredowymi-oldnewstyle-6 farby-annie-sloan-chalk-paint-warsztaty-malowania-mebli-farbami-kredowymi-oldnewstyle-10farby-annie-sloan-chalk-paint-warsztaty-malowania-mebli-farbami-kredowymi-oldnewstyle-7

Poniżej wszystkie prace uczestniczek:

Jedno pudełko jest w kolorach Chalk Paint Emile oraz Paloma z szablonem z kolekcji Annie Sloan – Trees, zaś drugie zostało pomalowane na kolor Chalk Paint Paris Grey ze wzorem marokańskiej koniczyny w kolorze Chalk Paint English Yellow.

farby-annie-sloan-chalk-paint-warsztaty-malowania-mebli-farbami-kredowymi-oldnewstyle-13

Niezawodna klasyka, czyli biel Chalk Paint Old White oraz szarość Paris Grey.

farby-annie-sloan-chalk-paint-warsztaty-malowania-mebli-farbami-kredowymi-oldnewstyle-14

Kuferek zyskał nowy kolor – Chalk Paint Country Grey. Delikatne przetarcia papierem ściernym dodały mu postarzonego sznytu. Całość (jak zazwyczaj) zabezpieczona woskiem bezbarwnym Annie Sloan.

farby-annie-sloan-chalk-paint-warsztaty-malowania-mebli-farbami-kredowymi-oldnewstyle-15

Skrzyneczka na herbatę w kolorystyce Chalk Paint Napoleonic Blue oraz Old White, z ptakiem wykonanym za pomocą szablonu Annie Sloan – Classical Bird.

farby-annie-sloan-chalk-paint-warsztaty-malowania-mebli-farbami-kredowymi-oldnewstyle-16

Jeszcze raz zapraszam do naszej pracowni mieszczącej się na ul. Opaczewskiej 16 w Warszawie, a osoby zainteresowane warsztatami zachęcam do spojrzenia w harmonogram (znajduje się on TUTAJ).

Życzę miłego malowania 🙂

Pozdrawiam,

Ewa.