Fotorelacja z warsztatów “8 technik stylizacji mebli farbami kredowymi Annie Sloan” – 3 marca 2018

:Home » Blog » Fotorelacja z warsztatów “8 technik stylizacji mebli farbami kredowymi Annie Sloan” – 3 marca 2018
Fotorelacja z warsztatów “8 technik stylizacji mebli farbami kredowymi Annie Sloan” – 3 marca 2018

Dziś krótka fotorelacja z warsztatów, które odbyły się w zeszłą sobotę. Podczas minionych warsztatów uczestniczki „uczyły się” technik stylizacji oraz malowania mebli farbami kredowymi.

 

Warsztaty „8 technik” polegają na zapoznaniu się w technikami stylizacji mebli w bardzo krótkim czasie. Uczestnicy dowiadują się, jak malować strukturalnie i patynować ciemnym woskiem Annie Sloan, jak postarzyć meble techniką „dwóch kolorów”, jak wykonać wzór przy pomocy szablonów, jak wykonać techniki: ombre, frottage, impasto, jak używać kolorowych wosków oraz jak wykonać technikę chippy look.

W tym miejscu serdecznie dziękuję wszystkim uczestniczkom za spędzony wspólnie dzień. Podejrzewam, że powstaną wspaniałe dzieła. Udział tych w warsztatach wzięły: dwie panie Marzeny oraz pani Monika, Justyna z córką, Magda i Sylwia.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć!

farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_8technik_1a farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_8technik_2 farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_8technik_3 farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_8technik_11 farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_8technik_12 farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_8technik_13 farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_8technik_14

Jeśli Ty także chciałbyś wziąć udział w organizowanych przez naszą pracownię warsztatach, zachęcam do zapoznania się z harmonogramem kolejnych kursów (przejdź TUTAJ).

Bardzo dziękuję, że zaglądacie na naszą stronę. Zapraszam także do naszej warszawskiej pracowni (Ochota, ul. Tarczyńska 11).

Pozdrawiam gorąco,

Ewa.