Fotorelacja z warsztatów 8 technik stylizacji mebli farbami kredowymi Annie Sloan – 27 października 2018

:Home » Blog » Fotorelacja z warsztatów 8 technik stylizacji mebli farbami kredowymi Annie Sloan – 27 października 2018
Fotorelacja z warsztatów 8 technik stylizacji mebli farbami kredowymi Annie Sloan – 27 października 2018

Tym razem odbyły się w naszej pracowni warsztaty „8 technik”. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z ich przebiegu.

 

Dziękuję uczestniczkom za zainteresowanie tematem malowania mebli i bardzo się cieszę, że wybrały właśnie nasze warsztaty. Jednocześnie zapraszam Wszystkich na kolejne edycje proponowanych przez Old New Style warsztatów. Opis i harmonogram wszystkich warsztatów znajdziecie TUTAJ.

Warsztaty 8 technik są intensywnymi warsztatami, podczas których opowiadam zarówno o farbach kredowych Annie Sloan, jak i pokazuję, jak wykonać najpopularniejsze techniki stylizacji mebli farbami kredowymi. Uczestnicy ćwiczę te techniki na deseczkach. Tego typu warsztaty pomagają w rozpoczęciu samodzielnego malowania mebli w domu.

A poniżej krótka fotorelacja z warsztatów:

farby_annie_sloan_warsztaty_8technik_10 farby_annie_sloan_warsztaty_8technik_16 farby_annie_sloan_warsztaty_8technik_14 farby_annie_sloan_warsztaty_8technik_15  farby_annie_sloan_warsztaty_8technik_4 farby_annie_sloan_warsztaty_8technik_12 farby_annie_sloan_warsztaty_8technik_5 farby_annie_sloan_warsztaty_8technik_11 farby_annie_sloan_warsztaty_8technik_2 farby_annie_sloan_warsztaty_8technik_1 farby_annie_sloan_warsztaty_8technik_3 farby_annie_sloan_warsztaty_8technik_9 farby_annie_sloan_warsztaty_8technik_13 farby_annie_sloan_warsztaty_8technik_6 farby_annie_sloan_warsztaty_8technik_7

Zachęcamy Wszystkich do odwiedzania naszego sklepu Old New Style mieszczącego się w Warszawie na ul. Tarczyńskiej 11 oraz do samodzielnego stawiania kroków w malowaniu mebli farbami Annie Sloan.

Zapraszam także na nasze warsztaty.

Miłego dnia,

Ewa.