Fotorelacja z warsztatów 8 technik stylizacji mebli farbami Annie Sloan (10 listopada 2018)

:Home » Blog » Fotorelacja z warsztatów 8 technik stylizacji mebli farbami Annie Sloan (10 listopada 2018)
Fotorelacja z warsztatów 8 technik stylizacji mebli farbami Annie Sloan (10 listopada 2018)

Przeprowadziliśmy w naszej pracowni kolejne warsztaty „8 technik”. Zapraszamy Was do obejrzenia krótkiej fotorelacji.

Podczas warsztatów 8 technik uczestnicy bardzo aktywnie poznają techniki stylizacji mebli farbami Annie Sloan. Ewa przekazuje swoją wiedzę na temat farb kredowych, a także prezentuje, jak zastosować najpopularniejsze techniki. Po dawce teorii, którą zawsze rozpoczynamy warsztaty, uczestnicy przystępują do części praktycznej. Każdy z biorących udział, podejmuje własną próbę 8 technik na przygotowanych wcześniej deseczkach. Warsztaty 8 technik jak i warsztaty ekspresowe wprowadzają w świat farb kredowych Annie Sloan i pomagają w samodzielnym rozpoczęciu przygody stylizacji mebli.

Dziękujemy uczestniczkom za zainteresowanie naszymi produktami oraz tematem malowania mebli. Cieszy nas fakt, że wybieracie właśnie nasz sklep i naszą pracownię! Tym samym pragniemy zaprosić wszystkich zainteresowanych na kolejne edycje warsztatów w Old New Style. Po harmonogram i szczegółówy opis wszystkich warsztatów, zapraszamy TUTAJ.

A poniżej krótka fotorelacja z warsztatów:

BEcgyB+2QvuxoPVzmXcc8w_thumb_117db

hhfqQquhQN2OBSBKtlpbfQ_thumb_117d8

oByr5gSxSjmKrK2BZ6UoeA_thumb_117c1

qgZKSAxhQDa5wTCC2UI6Iw_thumb_117d3

RkE3CKOqSNqb5j2bF7ktjg_thumb_117d4

uvohyIK4SSmmGbo6eVTPZg_thumb_117ca

ZdLVCkpCQt6wdX0J8n99nw_thumb_117c8

 

Odwiedzajcie nas w naszej pracowni w Warszawie na ul. Tarczyńskiej 11. Zachęcamy także do udziału w kolejnych warsztatach i samodzielnego malowania mebli farbami Annie Sloan i przeprowadzania niesamowitych metamorfoz.

Miłego dnia 🙂