Fotorelacja z warsztatów ekspresowych (1 część – 13 października 2018)

:Home » Blog » Fotorelacja z warsztatów ekspresowych (1 część – 13 października 2018)
Fotorelacja z warsztatów ekspresowych (1 część – 13 października 2018)

Wróciliśmy po przerwie z pełną parą do prowadzenia warsztatów! Przyznam, że skłoniły nas do tego nasze kochane Klientki, które dopytywały o kolejne terminy. Świadomość, że chcecie poznawać techniki malowania farbami Annie Sloan bardzo cieszy i motywuje do pracy!

 

Tym razem odbyła się pierwsza część warsztatów ekspresowych – czyli krótszych (bo trwających dwie godziny), ale z dużą ilością materiału i wiedzy. To warsztaty, na których uczestnicy dowiadują się sporo na temat postępowania z farbami kredowymi Annie Sloan. Część teoretyczna obejmuje najważniejsze informacje dotyczące rodzaju mebli nadających się do malowania farbami Chalk Paint, przygotowania mebla, sposobów malowania, zabezpieczenia i wiele innych.

Po części teoretycznej zaczynamy ćwiczenia praktyczne – czyli malowanie technik 🙂 Wszystkich technik malowania farbami kredowymi jest dużo, zaś na tych warsztatach „kursanci” ćwiczą technikę spękań impasto, patynowanie, frottage i stylizację woskami kolorowymi, postarzanie „dwoma kolorami” oraz tapowanie wzoru przy pomocy szablonu.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim Paniom, które zechciały gościć na tych warsztatach. Zachęcam także do samodzielnego ćwiczenia poznanych technik w domu 😉

Wszystkie osoby, które są zainteresowane naszymi warsztatami, a jeszcze nie miały okazji zapisać się na nie, zachęcamy do przejrzenia terminarza następnych warsztatów => Old New Style Warsztaty.

Ponadto, jeśli tylko macie jakiekolwiek pytania dotyczące warsztatów, malowania farbami Annie Sloan, woskowania, wątpliwości, dzwońcie do nas lub odwiedzajcie naszą pracownię/sklep/ mieszczącą się w Warszawie przy ulicy Tarczyńskiej 11.

Poniżej kilka zdjęć ze wspomnianych warsztatów:

farby_annie_sloan_warsztaty_ekspresowe_1 farby_annie_sloan_warsztaty_ekspresowe_2 farby_annie_sloan_warsztaty_ekspresowe_3 farby_annie_sloan_warsztaty_ekspresowe_4 farby_annie_sloan_warsztaty_ekspresowe_5 farby_annie_sloan_warsztaty_ekspresowe_6 farby_annie_sloan_warsztaty_ekspresowe_7 farby_annie_sloan_warsztaty_ekspresowe_7a farby_annie_sloan_warsztaty_ekspresowe_8 farby_annie_sloan_warsztaty_ekspresowe_9 farby_annie_sloan_warsztaty_ekspresowe_10 farby_annie_sloan_warsztaty_ekspresowe_11 farby_annie_sloan_warsztaty_ekspresowe_12 farby_annie_sloan_warsztaty_ekspresowe_13 farby_annie_sloan_warsztaty_ekspresowe_14

Dziękujemy bardzo, że zainteresowała Was fotorelacja z warsztatów ekspresowych. Jeszcze raz zapraszamy wszystkich na przyszłe warsztaty (tutaj znajdziecie terminy i opisy warsztatów => Old New Style Warsztaty) oraz do odwiedzania naszej pracowni.

Miłego dnia,

Ewa i zespół Old New Style 🙂