JAK PRZYSPIESZYĆ WYSYŁKĘ ZAMÓWIENIA?

:Home » Blog » JAK PRZYSPIESZYĆ WYSYŁKĘ ZAMÓWIENIA?

Jeśli chcesz dokonać zamówienia za pośrednictwem sklepu internetowego oldnewstyle.com i zależy Ci na jak najszybszej wysyłce kupionych produktów, z poniższych punktów dowiesz się, co zrobić, żeby nam w tym pomóc.

 

Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby twoje zamówienie było realizowane z niezwykłą starannością oraz najszybciej, jak to możliwe.

1. Przesyłki kurierskie i pocztowe wysyłamy tylko w dni robocze, zaś paczki do paczkomatu InPost nadajemy w dni robocze oraz w sobotę.

 

2. Jeśli złożysz zamówienie w jeden z roboczych dni do godziny 13:00 i dokonasz szybkiej płatności opisanej w pkt.3 lub wybierzesz opcję „płatności przy odbiorze” opisaną w pkt.4, dołożymy wszelkich starań, aby twoje zamówienie zostało wysłane jeszcze tego samego dnia.

 

3. W związku z tym, że wysyłamy produkty dopiero po zaksięgowaniu płatności, możesz skorzystać z platformy natychmiastowych płatności Tpay.com. Jest to jedna z kilku opcji płatności za towar dostępna w sklepie oldnewstyle.com.

Płatność za pośrednictwem Tpay.com wykonuje się tak samo, jak zwykły przelew bankowy – i co najważniejsze – jest równie bezpieczny. Płacąc za pośrednictwem platformy Tpay.com nie musisz mieć żadnego dostępu do platformy ani być zarejestrowanym. Wystarczy, że będziesz postępował krok po kroku zgodnie z wyświetlaną instrukcją. Płacąc za pośrednictwem Tpay.com, wybierasz swój bank z listy banków współpracujących z Tpay.com, a następnie robisz przelew bankowy na kwotę podaną w zamówieniu.

Dzięki szybkim płatnościom Tpay.com pieniądze za twoje zakupy są na naszym koncie w przeciągu kilku minut i dzięki temu możemy niezwłocznie zacząć realizować twoje zamówienie.

 

4. Wybierając transport w formie przesyłki kurierskiej z opcją „płatności przy odbiorze” (opcja droższa od zwykłej przesyłki kurierskiej) nie musimy czekać na płatność za zamówienie, dlatego możemy zacząć szykować przesyłkę do wysyłki niezwłocznie po dokonaniu zamówienia.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy.