Warsztaty „wszystko o Saltwash”

:Home » Blog » Warsztaty „wszystko o Saltwash”
Warsztaty „wszystko o Saltwash”

Warsztaty „wszystko o Saltwash” – najbliższy termin: 19.08.2023.

Zapraszamy do naszej pracowni w Warszawie na warsztaty „wszystko o Saltwash”.

 

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą produktów Annie  Sloan, IOD praz Saltwash w Warszawie. Warsztaty „Wszystko o saltwash”  zostały stworzone dla wszystkich amatorów stylu vintage. To dość intensywne warsztaty z dużą dawką wiedzy – przekonaj się sam!

Saltwash® to jedyny w swoim rodzaju proszek zawierający naturalną sól morską, który po zmieszaniu z farbą kredową nadaje malowanej powierzchni wyjątkową fakturę i autentyczny vintage lookSaltwash® idealnie sprawdza się w zastosowaniu na meblach, ale umożliwia także nadanie unikatowego wyglądu ścianom, podłogom oraz dodatkom. Można aplikować go na drewno, laminaty, szkło, tkaniny, tworzywa sztuczne i wiele innych materiałów zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Dzięki zawartości prawdziwej soli morskiej Saltwash® szybko schnie (trójwymiarowo) i wykazuje doskonałą przyczepność. Proszek Saltwash® dodany do farby dowolnego rodzaju tworzy z nią integralny i gotowy do użytku produkt.

 

Przebieg warsztatów „wszystko o Saltwash”

Podczas warsztatów „wszystko o Saltwash” poznasz technikę postarzania dwóch kolorów na strukturze, zrobisz strukturalny szablon 3d, poćwiczysz malowanie strukturalne na kilka sposobów, wykończysz je woskiem postarzającym oraz suchym pędzlem. Przećwiczysz także technikę wash, itp.

Jeśli kochasz postarzany styl mebli i wnętrz, to te techniki na pewno przypadną Ci do gustu.

Najbliższe terminy warsztatów:

  • 19 sierpnia 2023 (sobota) godz. 10:00-14:00

 

Cena warsztatów: 320 zł

Cena obejmuje: wiedzę teoretyczną i praktyczną oraz wszystkie materiały potrzebne do wykonania technik. W przerwie serwujemy wodę, kawę i herbatę oraz „coś na ząb”.

 

Informacje organizacyjne dotyczące warsztatów stylizacji produktami IOD

Potwierdzeniem zapisania się na warsztaty jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł wpłacona gotówką lub przelewem na konto Old New Style Ewa Mihułka-Piasecka nr: 93 1050 1924 1000 0092 5935 9074 (lub przelewem na telefon/Blikiem na numer: 790 42 69 63). W razie odwołania uczestnictwa w warsztatach na minimum dwa dni przed ich rozpoczęciem, zaliczka nie jest zwracana.

Ilość miejsc jest ograniczona, ponieważ pracujemy w małej, kameralnej grupie, tak by każdy miał możliwość zasięgnąć porady lub pomocy. W związku z powyższym obowiązuje rezerwacja miejsc. Ponadto, jeśli planujesz przyjść z osobą towarzyszącą (tj. dzieckiem), prosimy o wcześniejsze upewnienie się, że znajdzie się dla niego miejsce siedzące. Aktywne uczestnictwo dziecka w warsztatach jest dodatkowo płatne, wynosi 320 zł.

Wszelkie dodatkowe informacje oraz zapisy pod numerem: Ewa 530 933 787 mailem: oldnewstyle.com@gmail.com lub poprzez wiadomość na FB.

Serdecznie Wszystkich zapraszamy do Old New Style

 

Adres:

Warszawa Ochota, ul. Tarczyńska 11.

 

O Saltwash poczytasz także TUTAJ