Warsztaty stylizacji i malowania mebli farbami Annie Sloan

:Home » Blog » Warsztaty stylizacji i malowania mebli farbami Annie Sloan
Warsztaty stylizacji i malowania mebli farbami Annie Sloan

Najbliższy termin:

Zapraszamy do naszej pracowni w Warszawie na warsztaty stylizacji i malowania mebli farbami Annie Sloan

 

Old New Style jest autoryzowanym sprzedawcą farb kredowych Chalk Paint decorative paint by Annie Sloan. 

Jeśli masz ciekawy przedmiot lub mały mebel (niekoniecznie drewniany), który od dawna już nie pasuje do wystroju wnętrza, chcesz mu nadać nowy wygląd, nauczyć się stylizacji farbami kredowymi. Masz kilka wątpliwości, jak malować farbami kredowymi lub brakuje Ci czasu na naukę techniką „prób i błędów” – to nasze warsztaty są dla Ciebie! Nie musisz mieść żadnego doświadczenia w malowaniu mebli ani żadnych plastycznych umiejętności.

Na warsztatach pod okiem Ewy, wykwalifikowanej przez Annie Sloan dystrybutorki dowiesz się, czym charakteryzują się farby kredowe, kim jest Annie Sloan i co spowodowało, że powstały farby Chalk Paint. Pokażemy, jak łączyć farby, jak dobierać ze sobą kolory. Zapoznasz się z technikami stylizacji i postarzania mebli, w praktyce poćwiczysz malowanie, woskowanie i patynowanie, a przy okazji nadasz nowy wygląd staremu meblowi.

farby-annie-sloan-warsztaty-stylizacji-oldnewstyle-1

Terminy najbliższych warsztatów:

 

Cena warsztatów: 200 zł

Cena obejmuje: wiedzę teoretyczną i praktyczną, farby, woski, szablony oraz inne materiały potrzebne do metamorfozy mebla. W przerwie serwujemy wodę, kawę i herbatę oraz „coś na ząb”. Ciężka praca, ale i dobra zabawa gwarantowana.

Potwierdzeniem zapisania się na warsztaty jest wpłata zaliczki w wysokości 50 zł wpłacona gotówką lub przelewem na konto Vintage House Ewa Mihułka-Piasecka nr: 93 1050 1924 1000 0092 5935 9074. W razie odwołania uczestnictwa w warsztatach na dwa dni przed ich rozpoczęciem, zaliczka nie jest zwracana.

Uczestnik warsztatów może przynieść swój przedmiot lub niewielki mebel (jednak ważne, aby był on czysty, stabilny i niewymagający jakichkolwiek prac stolarskich; jeśli mebel jest dębowy lub z drewna egzotycznego, na dobę przed warsztatami można zabezpieczyć go tzw. primerem – zapobiegnie to przesiąkaniu bejcy przez farbę). Jeśli nie masz własnego przedmiotu do odnowienia, to na pewno wybierzesz coś z naszych przedmiotów do stylizacji (taki przedmiot jest dodatkowo płatny).

Ilość miejsc jest ograniczona, ponieważ pracujemy w małej, kameralnej grupie, tak by każdy miał możliwość zasięgnąć porady lub pomocy. W związku z powyższym obowiązuje rezerwacja miejsc!! Ponadto, jeśli planujesz przyjść z osobą towarzyszącą (tj. dzieckiem), prosimy o wcześniejsze upewnienie się, że znajdzie się dla niego miejsce siedzące. Aktywne uczestnictwo dziecka w warsztatach jest dodatkowo płatne, wynosi 150 zł.

Wszelkie dodatkowe informacje oraz zapisy pod numerem: Ewa 530 933 787 mailem: oldnewstyle.com@gmail.com lub poprzez wiadomość na FB.

Serdecznie Wszystkich zapraszamy do Old New Style
Adres: Warszawa, Tarczyńska 11.

Przewidziany czas trwania warsztatów 10:00-15:30/16:00

Jeśli chcesz obejrzeć fotorelacje z wcześniejszych warsztatów, przejdź TUTAJ.

farby-annie-sloan-warsztaty-stylizacji-oldnewstyle-2