Warsztaty: stemple IOD na tkaninie

Warsztaty: stemple IOD na tkaninie – najbliższy termin: 30.09.23.

Zapraszamy do naszej pracowni w Warszawie na warsztaty z użyciem stempli IOD na tkaninie.

 

Jesteśmy jedynym autoryzowanym sprzedawcą produktów IOD w Warszawie oraz drugim w Polsce. Warsztaty ze stemplami IOD zostały stworzone dla osób, które chcą poćwiczyć stemplowanie na tkaninie nowatorskimi produktami stworzonymi przez siostry z Iron Orchid Designs. To warsztaty niezwykle kreatywne i rozwojowe – przekonaj się sam!

 

Czas na porządki w szafie. Jeśli masz niemodną koszulkę, poplamione spodnie jeansowe, nudną torebkę lub starą kurtkę jeansową możesz przywrócić je do życia dzięki naszym warsztatom. Albo jeśli po prostu lubisz oryginalne, jedyne w swoim rodzaju ubrania, możesz na naszych warsztatach ozdobić je tak jak chcesz!

Przyjdź na warsztaty i przynieś poszewkę, bluzkę, szmatki, spodnie, torebkę, kurtkę lub co tylko chcesz !

Czy jesteś gotowy, aby wypróbować produkty IOD na tkaninie?

Zapraszamy na twórcze Warsztaty: stemple IOD na tkaninie ! Stemple IOD posiadają wspaniałe i jedyne w swoim rodzaju wzory, a tusze są nietoksyczne i niespieralne. Aby wziąć udział w tych warsztatach, nie musisz mieć  żadnych plastycznych umiejętności – wszystko Ci pokażemy i udostępnimy potrzebne materiały.

 

Przebieg warsztatów

Na warsztatach dowiesz się jak samodzielnie wykorzystać stemple amerykańskiej firmy IOD do ozdobienia nie tylko tkanin, ale także własnych mebli lub przedmiotów dekoracyjnych.  Ponadto ozdobisz przyniesioną ze sobą część garderoby(Na tych warsztatach nie pracujemy na meblach, tylko na odzieży przyniesionej z domu. Ważne, aby ubrania były z tkaniny naturalnej).

Najbliższe terminy warsztatów:

  • 30 września 2023 (sobota) godz. 10:30-12:00

 

Cena warsztatów: 100 zł

Cena obejmuje: wiedzę teoretyczną i praktyczną oraz wszystkie materiały potrzebne do wykonania techniki stemplowania. W międzyczasie serwujemy wodę, kawę i herbatę.

Informacje organizacyjne dotyczące warsztatów stylizacji produktami IOD

Potwierdzeniem zapisania się na warsztaty jest wpłata zaliczki w wysokości 50 zł wpłacona gotówką lub przelewem na konto Old New Style Ewa Mihułka-Piasecka nr: 93 1050 1924 1000 0092 5935 9074 (lub przelewem na telefon/Blikiem na numer: 790 42 69 63). W razie odwołania uczestnictwa w warsztatach na minimum dwa dni przed ich rozpoczęciem, zaliczka nie jest zwracana.

Na warsztatach pracujemy w małej, kameralnej grupie, tak by każdy miał możliwość zasięgnąć porady lub pomocy. W związku z tym ilość miejsc jest ograniczona i obowiązuje rezerwacja miejsc. Ponadto, jeśli planujesz przyjść z osobą towarzyszącą (tj. dzieckiem), prosimy o wcześniejsze upewnienie się, że znajdzie się dla niego miejsce siedzące. Aktywne uczestnictwo dziecka w warsztatach jest dodatkowo płatne, wynosi 100 zł.

 

Wszelkie dodatkowe informacje oraz zapisy pod numerem: Ewa 530 933 787 mailem: oldnewstyle.com@gmail.com lub poprzez wiadomość na FB.

Obejrzyj poniższe realizacje i zainspiruj się

 

Powyższe zdjęcia znajdziesz między innymi TUTAJ!

Serdecznie Wszystkich zapraszamy do Old New Style
Adres: Warszawa, ul. Tarczyńska 11.