Warsztaty: stemple, formy i transfery IOD Iron Orchid Designs

Warsztaty: stemple, formy i transfery IOD Iron Orchid Designs

Zapraszamy do naszej pracowni w Warszawie na warsztaty stylizacji IOD.

 

Jesteśmy jedynym autoryzowanym sprzedawcą produktów IOD w Warszawie i trzecim w Polsce. Warsztaty ze stylizacji IOD zostały stworzone dla osób, które chcą nauczyć się podstawowych technik ozdabiania mebli nowatorskimi produktami stworzonymi przez siostry z Iron Orchid Designs. To warsztaty niezwykle kreatywne i rozwojowe – przekonaj się sam!

 

Jeśli chcesz poszerzyć wiedzę na temat odnawiania, stylizacji i artystycznego dekorowania mebli – zapraszamy na warsztaty stylizacji produktami IOD ! Aby wziąć udział w tych warsztatach, nie musisz mieć  żadnych plastycznych umiejętności – wszystkiego Cię nauczymy.

 

Przebieg warsztatów

Na warsztatach dowiesz się jak samodzielnie wykorzystać produkty amerykańskiej firmy IOD do odnowienia własnego mebla.  Ponadto poznasz techniki stylizacji produktami IOD: poćwiczysz nakładanie transferów IOD; samodzielnie ozdobisz przedmiot przy użyciu salt wash, ornamentów wykonanych foremkami IOD i farb kredowych Annie Sloan; a także nauczysz się używania stempli IOD. (Na tych warsztatach nie pracujemy na meblach przyniesionych z domu).

Najbliższe terminy warsztatów:

 

Cena warsztatów: 750 zł

Cena obejmuje: wiedzę teoretyczną i praktyczną oraz wszystkie materiały potrzebne do wykonania technik. W przerwie serwujemy wodę, kawę i herbatę oraz „coś na ząb”.

 

Informacje organizacyjne dotyczące warsztatów stylizacji produktami IOD

Potwierdzeniem zapisania się na warsztaty jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł wpłacona gotówką lub przelewem na konto Old New Style Ewa Mihułka-Piasecka nr: 93 1050 1924 1000 0092 5935 9074 (lub przelewem na telefon/blikiem na numer telefonu: 790 42 69 63). W razie odwołania uczestnictwa w warsztatach na minimum dwa dni przed ich rozpoczęciem, zaliczka nie jest zwracana.

Ilość miejsc jest ograniczona, ponieważ pracujemy w małej, kameralnej grupie, tak by każdy miał możliwość zasięgnąć porady lub pomocy. W związku z powyższym obowiązuje rezerwacja miejsc. Ponadto, jeśli planujesz przyjść z osobą towarzyszącą (tj. dzieckiem), prosimy o wcześniejsze upewnienie się, że znajdzie się dla niego miejsce siedzące. Aktywne uczestnictwo dziecka w warsztatach jest dodatkowo płatne, wynosi 350 zł.

Wszelkie dodatkowe informacje oraz zapisy pod numerem: Ewa 530 933 787 mailem: oldnewstyle.com@gmail.com lub poprzez wiadomość na FB.

Serdecznie Wszystkich zapraszamy do Old New Style
Adres: Warszawa, ul. Tarczyńska 11.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z innych warsztatów.