Warsztaty „stara ściana” – najbliższy termin: 03.06.23; 16.09.2023

Zapraszamy do naszej pracowni w Warszawie na warsztaty „stara ściana”.

 

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą produktów Annie  Sloan w Polsce oraz jedynym IOD w Warszawie. Warsztaty stara ściana zostały stworzone dla wszystkich amatorów stylu vintage. To warsztaty niezwykle kreatywne i rozwojowe – przekonaj się sam!

 

Jeśli chcesz poszerzyć wiedzę na temat odnawiania, stylizacji i artystycznego dekorowania ścian i mebli – zapraszamy na warsztaty STARA ŚCIANA ! Aby wziąć udział w tych warsztatach, nie musisz mieć  żadnych plastycznych umiejętności – wszystkiego Cię nauczymy.

 

Przebieg warsztatów „stara ściana”

Na warsztatach będziemy pracować z szablonami, proszkiem Saltwash i stemplami IOD. Bazę do pracy stworzą nam farby kredowe ANNIE SLOAN. Przećwiczymy techniki stylizacji mebli i ścian takie jak tapowanie szablonu, blendowanie kolorów, technika wash, malowanie strukturalne, strukturalny szablon, stemplowanie i wiele innych. Te warsztaty nie mają ograniczonych ram, rozwijają się wraz z naszymi pomysłami i kreatywnością. (Na tych warsztatach nie pracujemy na meblach przyniesionych z domu, za to stylizujemy według swojego uznania dużą deskę).

Najbliższe terminy warsztatów:

  • 03 czerwca 2023 (sobota) godz. 10:00-14:00
  • 16 września 2023 (sobota) godz. 10:00-14:00

 

Cena warsztatów: 350 zł

Cena obejmuje: wiedzę teoretyczną i praktyczną oraz wszystkie materiały potrzebne do wykonania technik. W przerwie serwujemy wodę, kawę i herbatę oraz „coś na ząb”.

 

Informacje organizacyjne dotyczące warsztatów stylizacji produktami IOD

Potwierdzeniem zapisania się na warsztaty jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł wpłacona gotówką lub przelewem na konto Old New Style Ewa Mihułka-Piasecka nr: 93 1050 1924 1000 0092 5935 9074 (lub przelewem na telefon/Blikiem na numer: 790 42 69 63). W razie odwołania uczestnictwa w warsztatach na minimum dwa dni przed ich rozpoczęciem, zaliczka nie jest zwracana.

Ilość miejsc jest ograniczona, ponieważ pracujemy w małej, kameralnej grupie, tak by każdy miał możliwość zasięgnąć porady lub pomocy. W związku z powyższym obowiązuje rezerwacja miejsc. Ponadto, jeśli planujesz przyjść z osobą towarzyszącą (tj. dzieckiem), prosimy o wcześniejsze upewnienie się, że znajdzie się dla niego miejsce siedzące. Aktywne uczestnictwo dziecka w warsztatach jest dodatkowo płatne, wynosi 350 zł.

Wszelkie dodatkowe informacje oraz zapisy pod numerem: Ewa 530 933 787 mailem: oldnewstyle.com@gmail.com lub poprzez wiadomość na FB.

Serdecznie Wszystkich zapraszamy do Old New Style

 

Adres:

Warszawa Ochota, ul. Tarczyńska 11.

 

Zdjęcie pochodzi ze strony anniesloan.com