Ramy Chalk Paint® malowane

:Home » Blog » Ramy Chalk Paint® malowane
Ramy Chalk Paint® malowane

Zdarza mi się buszować po targowiskach staroci. Zdarza mi się kupić coś, co zupełnie nie pasuje do mojego wnętrza, a powodem zakupu jest jedynie piękna forma przedmiotu. Zdarza mi się spojrzeć na kupiony przedmiot po paru dniach i uświadomić sobie, że pierwotny pomysł metamorfozy w tym przypadku trzeba nieznacznie zmodyfikować. Cóż, miłość od pierwszego spojrzenia rości się swoimi specyficznymi prawami.

Zdarza mi się także buszować po Internecie, buszować i zakochiwać się w zrealizowanych przez kogoś innego pomysłach. Tym razem znalazłam kilka cudownych ram. I żeby udowodnić, że Chalk Paint® decorative paint by Annie Sloan nadaje się nie tylko do mebli, przedstawiam te, od których nie mogłam oderwać oczu.

Rama w kolorze Chalk Paint® Paris Grey. Szczegóły metamorfozy na blogu The Decorated House

Annie_Sloan_Paris_Grey

 

Kolor Chalk Paint® Antoinette przypadnie do gustu każdej dziewczynce, jednak z odrobiną ciemnego wosku Annie Sloan nabiera starodawnego sznytu. Tą i inne propozycje znalazłam na  Paint in my hair  

 antoinette i ciemny wosk

Pierwszym kolorem z palety Chalk Paint® był Florence. Pomimo tego, że od tego czasu upłynęło sporo czasu, ta fascynacja nie minęła. Zdjęcie z Unfolded

Annie_Sloan_Emperor's_Florence

  Kolejna propozycja krok po kroku na The Decorated House. A my zachwycamy się efektem końcowym.

 

Annie_Sloan_Duck Egg

 

 

 

Błękit Prowansji z odrobiną złota oraz spękaniami wygląda bardzo dostojnie. Propozycja The Empty Nest

 

Annie_Sloan_Provance

 

 

Na koniec zestawienie Chalk Paint® Duck Egg Blue z Old White, spatynowane ciemnym woskiem Annie Sloan (źródło:  The Weathered Cottage).

Annie_Sloan_Duck_Egg_Old_White