Pomysły na jesienne dekoracje w kolorach Annie Sloan

:Home » Blog » Pomysły na jesienne dekoracje w kolorach Annie Sloan
Pomysły na jesienne dekoracje w kolorach Annie Sloan

Co prawda grudzień za pasem, myślami zbliżamy się do Bożego Narodzenia, ale pogoda na razie nie nastraja świątecznie. Dlatego, gdy wszystkie liście spadną z drzew, a na zewnątrz zrobi się smutno i szaro, warto wziąć pędzel w rękę i pokolorować otaczającą nas przestrzeń – oczywiście farbami Annie Sloan.

 

Farbami Chalk Paint Annie Sloan pomalujecie praktycznie wszystko, bez przygotowania i gruntowania. Dzięki nim w kilka minut można odmienić swój dom. Przekonajcie się sami!

Oto kilka najprostszych pomysłów na jesienne dekoracje wykonane farbami Annie Sloan. Do ich wykonania wspaniale jest zaangażować dzieci, których wyobraźnia potrafi zachwycić nawet najlepszego kreatora.

Tym razem na warsztat wzięłam kilka jesiennych atrybutów – czyli orzechy, liście oraz wrzośce.

FARBY-ANNIE-SLOAN-CHALK-PAINT-KREDOWE-JESIENNE-DEKORACJE-1 FARBY-ANNIE-SLOAN-CHALK-PAINT-KREDOWE-JESIENNE-DEKORACJE-2 FARBY-ANNIE-SLOAN-CHALK-PAINT-KREDOWE-JESIENNE-DEKORACJE-3 FARBY-ANNIE-SLOAN-CHALK-PAINT-KREDOWE-JESIENNE-DEKORACJE-6 FARBY-ANNIE-SLOAN-CHALK-PAINT-KREDOWE-JESIENNE-DEKORACJE-8 FARBY-ANNIE-SLOAN-CHALK-PAINT-KREDOWE-JESIENNE-DEKORACJE-10

 

Za oknem szaroburo, dlatego życzę słoneczka na codzień!

Ps. Po odrobinę koloru farb Annie Sloan, serdecznie zapraszamy do naszej pracowni:

w Warszawie na ul. Tarczyńskiej 11.

Pozdrawiam, Ewa