Paris Grey i Old Violet – witryna malowana Chalk Paint DIY

:Home » Blog » Paris Grey i Old Violet – witryna malowana Chalk Paint DIY
Paris Grey i Old Violet – witryna malowana Chalk Paint DIY

Ta witryna jest kolejnym meblem malowanym do Restauracji Florian. Jest tam tak dużo pięknych mebli, że na prawdę można się „spełnić” artystycznie. 

Witryna – kolejne wyzwanie. O ile malowanie ścian zewnętrznych nie było problemowe, o tyle wnętrze przysporzyło sporo nerwów i nadprogramowej pracy. A to za sprawą czerwonej bejcy, którą nasiąknięte było drewno mebla. Cóż, na szczęście nie ma sytuacji bez wyjścia, więc i z takim problemem zawsze można sobie poradzić.

Witryna pomalowana jest w zewnątrz na kolor szarości Annie Sloan – czyli Paris Grey. Wewnątrz jest fiolet Old Violet. Mebel (poza półkami) został powoskowany jasnym woskiem Annie Sloan Soft Wax Clear.

 

Witryna-farby-chalk-paint-paris-grey-old-violet-kolaż

 

Wnętrze restauracji po odnowieniu wygląda świeżo i przestrzennie. Stylizowane, kolorowe meble w stylu shabby chic prezentują się w nim wspaniale.

 

farby-chalk-paint-paris-grey-old-violet-11

 

Trzeba przyznać, że kolor Chalk Paint Paris Grey wygląda elegancko, zaś fiolet sprawia, że witryna wygląda niebanalnie. Bardzo lubię połączenie bielonych cegieł z szarością, dlatego ta stylizacja od razu przypadła mi do gustu.

Miłego malowania!