Category Archives: Ogólne

Grupowanie kategorii

Nowość w Old New Style! Transfery IOD Decor Transfers

Nowość w Old New Style! Transfery IOD Decor Transfers Niedawno w naszym sklepie stacjonarnym oraz online, pojawiła się nowość: Transfery deoracyjne IOD Iron Orchid Designs. To świetny sposób na efektowną i szybką dekorację mebli i nie tylko! (więcej…)
Więcej

Stolik w geometryczne wzory / Chicago Grey, Svenska Blue

Stolik w geometryczne wzory / Chicago Grey, Svenska Blue Totalna metamorfoza mebla - to uwielbiamy! Jeśli chcecie zobaczyć jak w zaledwie kilka godzin, zwykły fornirowany stolik zamienił się w nowoczesny, z pastelowymi geometrycznymi wzorami oraz zobaczyć różnicę między Chicago Grey a Paris Grey oraz Svenska Blue i Duck Egg Blue - przeczytajcie koniecznie ten wpis! …
Więcej

Wiosenna skrzynka w kolorze Tilton, Firle i Amsterdam Green

Wiosenna skrzynka w kolorze Tilton, Firle i Amsterdam Green Niedawno Annie Sloan wprowadziła do swojej palety nowe kolory z kolekcji Charlestone: Rodmell, Tilton i Firle. Przy pomocy dwóch ostatnich oraz znanego Wam już Chalk Paint Amsterdam Green, wyczarowaliśmy wiosenną skrzynkę na nasze skarby. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz opisu tejże realizacji. (więcej…)
Więcej

Dwa nowe kolory od Annie Sloan: Chicago Grey i Svenska Blue

Chicago Grey i Svenska Blue Jakiś czas temu nasza oferta farb kredowych została wzbogacona o trzy zestawy Chalk Paint: Rodmell, Tilton oraz Firle. Od dziś w Old New Style dostępne są dwa nowe kolory: Chalk Paint Chicago Grey oraz Chalk Paint Svenska Blue.  (więcej…)
Więcej

Pomysły na świąteczne stylizacje DIY

Pomysły na świąteczne stylizacje DIY zmalowane farbami kredowymi Myśleliście o tym, co by tu "zmalować" przed świętami? W tym wpisie kilka malowanych inspiracji. (więcej…)
Więcej

Kwieciste tapety i malowidła – inspiracje do wnętrza!

Kwieciste tapety i malowidła - inspiracje do wnętrza! Zaczęło się dość niewinnie. Początkowo przejrzałam kilka pomysłów na Pinterest, zainteresowało mnie kilka wzorów, ale jak się okazało, jest ich w internecie takie mnóstwo, że można dostać "oczopląsu" z nadmiaru.  (więcej…)
Więcej