Nowość w Old New Style! Transfery IOD Decor Transfers

Niedawno w naszym sklepie stacjonarnym oraz online, pojawiła się nowość: Transfery deoracyjne IOD Iron Orchid Designs. To świetny sposób na efektowną i szybką dekorację mebli i nie tylko!

Dzięki transferom Iron Orchid Designs

w łatwy sposób odmienisz nie tylko meble, ale i inne ozdoby w domu. Transfery IOD służą do ozdabiania, stylizacji i nadawania nowego wyglądu wszystkim niemodnym już meblom. Transfery można nakładać na różne powierzchnie, między innymi na szkło, ceramikę, ścianę, plastik oraz powierzchnię pomalowaną wcześniej farbami lub lakierami. Transfery IOD są dość delikatne, więc zanim je nałożysz, obchodź się z nimi ostrożnie.

Poniższe filmiki

przedstawiają jak w prosty sposób można odmienić swoją przestrzeń. W przypadku aplikowania transferów IOD nie potrzebujemy nic poza patyczkiem dołączonym do opakowania.

 Spójrz, jak odmienić swoje wnętrze w trzech prostych krokach:

1. Wyjęty z opakowania transfer jest od wewnętrznej strony „przyklejony” do folii z podziałką, zaś od zewnętrznej zabezpieczony białym papierem. Przyłóż (bez białego papieru) transfer na folii do dekorowanej powierzchni;

2. Dociśnij patyczkiem tylną stronę transferu; transfer zacznie odklejać się od folii a jednocześnie przyklei się do pożądanej powierzchni;

3. Odklej i zdejmij folię; w ostatnim kroku upewnij się, że transfer jest dokładnie przyklejony, przecierając go odklejoną folią; Gotowe! 

Film 1:

Film 2:

Film 3:

 

Wystarczy wybrać tylko wzór dla siebie.

Można zrobić to w naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym: Transfery

image-11

Motywy na transferach IOD można przenosić w całości lub rozcinać i dzielić na kilka mniejszych.

image-7

image-9

 

Ponadto transfery zapakowane są w bardzo estetyczne tuby, co sprawia, że to świetny pomysł na prezent 🙂

Jeden duży transfer czy kilka małych? Kwiaty, napisy, a może jedno i drugie?

Opcji jest naprawdę dużo!

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie na ulicy Tarczyńskiej 11 oraz online.

Pozdrawiamy 🙂