Lampa malowana Chalk Paint DIY

:Home » Blog » Lampa malowana Chalk Paint DIY
Lampa malowana Chalk Paint DIY

 

Tą lampę kupiłam na targu starci z zamiarem przemalowania. Jak zawsze koncepcja co do kolorystyki kilkakrotnie ulegała zmianie, ale finalnie postawiłam na stonowane kolory.

 

Wybrałam połączenie Chalk Paint Old Violet z Chalk Paint Paris Grey. Zarówno podstawę lampy jak i materiałowy abażur pomalowałam farbą Annie Sloan, zabezpieczając ją bezbarwnym woskiem Soft Wax Clear.

 

farby-chalk-paint-annie-sloan-pomalowana-lampa-old-violet-paris-grey-oldnwstyle-1 farby-chalk-paint-annie-sloan-pomalowana-lampa-old-violet-paris-grey-oldnwstyle-2 farby-chalk-paint-annie-sloan-pomalowana-lampa-old-violet-paris-grey-oldnwstyle-3 farby-chalk-paint-annie-sloan-pomalowana-lampa-old-violet-paris-grey-oldnwstyle-4 farby-chalk-paint-annie-sloan-pomalowana-lampa-old-violet-paris-grey-oldnwstyle-5 farby-chalk-paint-annie-sloan-pomalowana-lampa-old-violet-paris-grey-oldnwstyle-6 farby-chalk-paint-annie-sloan-pomalowana-lampa-old-violet-paris-grey-oldnwstyle-7 farby-chalk-paint-annie-sloan-pomalowana-lampa-old-violet-paris-grey-oldnwstyle-8 farby-chalk-paint-annie-sloan-pomalowana-lampa-old-violet-paris-grey-oldnwstyle-9 farby-chalk-paint-annie-sloan-pomalowana-lampa-old-violet-paris-grey-oldnwstyle-10 farby-chalk-paint-annie-sloan-pomalowana-lampa-old-violet-paris-grey-oldnwstyle-11 farby-chalk-paint-annie-sloan-pomalowana-lampa-old-violet-paris-grey-oldnwstyle-12 farby-chalk-paint-annie-sloan-pomalowana-lampa-old-violet-paris-grey-oldnwstyle-15 farby-chalk-paint-annie-sloan-pomalowana-lampa-old-violet-paris-grey-oldnwstyle-17 farby-chalk-paint-annie-sloan-pomalowana-lampa-old-violet-paris-grey-oldnwstyle-18 farby-chalk-paint-annie-sloan-pomalowana-lampa-old-violet-paris-grey-oldnwstyle-19

Tym razem pokusiłam się o przemalowanie podstawy lampy, pomimo tego, że nie była drewniana. Ponadto, dobrze jest wiedzieć, że malując tkaniny farba powinna być mocno rozcieńczona wodą, ponieważ łatwiej jest malować.

Powodzenia 🙂