Fotorelacja z warsztatów stylizacji mebli farbami kredowymi Chalk Paint Annie Sloan – 14 października 2017

:Home » Blog » Fotorelacja z warsztatów stylizacji mebli farbami kredowymi Chalk Paint Annie Sloan – 14 października 2017
Fotorelacja z warsztatów stylizacji mebli farbami kredowymi Chalk Paint Annie Sloan – 14 października 2017

Kolejne warsztaty stylizacji mebli farbami Annie Sloan za nami. Tym razem na warsztatach było bardzo rodzinnie, a to za sprawą uczestniczek. Spójrzcie sami, jak przebiegły te warsztaty.

 

Każde nasze warsztaty są inne. Co prawda „przerabiany materiał” obejmuje zawsze to samo, ale jednak atmosfera, jaką tworzą uczestniczki zawsze jest niepowtarzalna. Napisałam powyżej, że minione warsztaty były rodzinne, a dlatego, że uczestniczyły w nich dwie siostry: Marta oraz Joanna, Pani Ania, oraz Pani Alicja z synową Zuzanną. Bardzo dziękuję wszystkim Paniom za wspólnie spędzony, wspaniały dzień. Taka praca to sama przyjemność !

Jeśli Ty także chciałbyś wziąć udział w naszych warsztatach, zachęcam do zapoznania się z terminarzem i opisem warsztatów. Znajduje się on TUTAJ.

No to zaczynamy!

Zawsze na początku warsztatów omawiam najważniejsze zagadnienia na temat Annie Sloan i farb kredowych Chalk Paint. Opowiadam uczestnikom – jak, czym i po czym malować oraz jak przygotować meble. Następnie uczestnicy ćwiczą na deseczkach techniki stylizacji mebli farbami Annie Sloan.

farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_kolaż1

Po pierwszej części warsztatów Panie pomalowały i wystylizowały przyniesione ze sobą meble i przedmioty.

farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_techniki_5 farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_techniki_6

Pani Alicja postanowiła „poćwiczyć” na żaluzjowej okiennicy, zaś Pani Zuzanna wzięła na warsztat tacę oraz pudełko z litej sosny.

Pani Alicja wybrała kolor Chalk Paint Old White, zaś Pani Zuzanna wnętrze tacy pomalowała na kolor pudrowego różu Chalk Paint Antoinette, a z zewnątrz na kolor Chalk Paint Provence; zaś pudełko także na Old White. Zarówno taca jak i pudełko zostaną ozdobione szablonami.

farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_techniki_7

Pani Marta swoją skrzynkę wystylizowała w kolorze Chalk Paint Old White, oraz w szarości Chalk Paint Paris Grey. Pani Joanna wybrała kolor Chalk Paint Graphite.

farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_techniki_8 farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_techniki_9

Pani Anna postanowiła zmienić kolor mebli w salonie. Na „pierwszy ogień” poszedł stolik kawowy lakierowany na wysoki połysk. Został pomalowany w kolorze szarości Chalk Paint Paris Grey.

farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_techniki_10

Skrzynka w kolorze Old White została ozdobiona szablonem w kolekcji Annie Sloan – Classical Bird. Szablon jest w kolorze delikatnego turkusu Chalk Paint Provence.

farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_techniki_11

Choć praca nie była najłatwiejsza, Pani Ania dzielnie poddawała stolik metamorfozie.

farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_techniki_12 farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_techniki_13 farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_techniki_15

Pani Marta oraz Pani Joanna także użyły szablonów Annie Sloan.

farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_techniki_16 farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_techniki_18farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_techniki_17

Oto prace Pani Alicji i Zuzanny. Wyszły wspaniale!

farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_kolaż2

Skrzynka Pani Marty. Spod szarości Paris Grey wychodzi biel Old White, zaś szablon przedstawiający róże to Antheia Annie Sloan.

farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_techniki_22 farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_techniki_23

Pani Joanna swoją skrzynkę pomalowała na kolor Graphite oraz użyła szablonu z kolekcji Annie Sloan Freya w kolorze czerwienie Chalk Paint Emperor’s Silk.

farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_techniki_24

Jeszcze raz serdecznie zapraszam na nasze przyszłe warsztaty (przejdź TUTAJ), oraz odwiedzania naszej pracowni.

Życzę miłego dnia oraz ciekawych metamorfoz.

Pozdrawiam,

Ewa.