Fotorelacja z warsztatów ekspresowych (2 część – 24 listopada 2018)

:Home » Blog » Fotorelacja z warsztatów ekspresowych (2 część – 24 listopada 2018)
Fotorelacja z warsztatów ekspresowych (2 część – 24 listopada 2018)

Niedawno zamieściliśmy fotorelację z pierwszej części warsztatów ekspresowych, która dostępna jest tu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z ich drugiej części.

Warsztaty ekspresowe to bardzo ważny element w życiu naszej pracowni. Na warsztatach dzielimy się swoją wiedzą teoretyczną na temat farb kredowych Annie Sloan oraz wprowadzamy w świat stylizacji mebli naszymi farbami.

Z racji, że była to druga część warsztatów, spędziliśmy je w znanym już gronie. Wszystkim Paniom, które do nas dotarły serdecznie dziękujemy! A tym, którzy jeszcze nie mieli okazji brać udziału w warsztatach oferujemy nie tylko dawkę niezbędnej wiedzy, ale także miłe i kreatywne, sobotnie przedpołudnia!

Na poprzedniej części warsztatów, która odbyła się 17 listopada, uczestnicy poznali i zastosowali poniższe techniki:

  • technika spękań impasto oraz postarzanie ciemnym woskiem Annie Sloan (czyli patynowanie);
  • technika „dwóch kolorów” (czyli dwukolorowa „przecierka”);
  • ozdabianie mebla wzorem przy pomocy szablonu (tapowanie);
  • technika frottage (czyli wykonywanie strukturalnego wzoru) wraz ze stylizacją kolorowymi woskami.

Bazując na zdobytej wiedzy uczestnicy podczas drugiej części warsztatów, praktykowali techniki stylizacji w następujący sposób:

  • malowanie strukturalne i patynowanie;
  • ombre (czyli przejście tonalne między kolorami);
  • postarzanie metodą chippy look.

Mamy ogromną nadzieję, że warsztaty to dopiero początek owocnej pracy nad stylizacją mebli farbami Annie Sloan. Do zobaczenia na zakupach w naszym sklepie stacjonarnym i online, oraz na kolejnych warsztatach!

A tych, którzy nie zdążyli zapisać się jeszcze na warsztaty, zachęcamy do zapoznania się z terminarzem > Old New Style Warsztaty .

PCHcff7rQn2T1Uh1rothjw_thumb_11880hzOyBBCmQuScjYx8DpQ7bQ_thumb_118919F55QayhTvW%YuMgwLlu5Q_thumb_11892umLQDvgtSca5RXHgbDP+hQ_thumb_1188eNFfrqfMARAilgzo8tNlb9w_thumb_11889qpkhNVoVTWCpmbJ1eQP%oQ_thumb_11870jUMcY%3WT7eah4CM9PIpyA_thumb_1188fzBlYxUx7Qpi1523n10jUtA_thumb_11895

 

Życzymy wspaniałej przygody z malowaniem mebli.

Miłego dnia 🙂