Fotorelacja z warsztatów „8 technik stylizacji mebli farbami kredowymi Annie Sloan” – 30 września 2017

:Home » Blog » Fotorelacja z warsztatów „8 technik stylizacji mebli farbami kredowymi Annie Sloan” – 30 września 2017
Fotorelacja z warsztatów „8 technik stylizacji mebli farbami kredowymi Annie Sloan” – 30 września 2017

Mamy już za sobą pierwsze warsztaty „8 technik stylizacji mebli farbami Annie Sloan”. To nowość w naszej warsztatowej ofercie. A dlaczego wprowadziliśmy te warsztaty? Ponieważ coraz częściej otrzymywaliśmy prośby o warsztaty składające się tylko i wyłącznie z nauki technik w skomasowanej wersji. I oto są!

 

Na tych warsztatach uczestnicy ćwiczą na deseczkach techniki stylizacji takie jak: malowanie strukturalne oraz patynowanie, impasto, technikę postarzania dwoma kolorami, tapowanie, ombre, frottage oraz stylizację kolorowymi woskami, a także technikę postarzania chippy look.

farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_8_technik_12

W pierwszych warsztatach „8 technik stylizacji mebli farbami Annie Sloan”, które odbyły się w minioną sobotę udział wzięły Panie: Kasia, Halina, Jola, Lilia oraz Dorota. Serdecznie dziękuję za spędzony wspólnie czas. Bardzo mi miło, że zechciały Panie poszerzać horyzonty w temacie malowania i odnawiania mebli farbami kredowymi Annie Sloan 🙂

Tymczasem zachęcam Was do obejrzenia zdjęć z tych warsztatów, a wszyskie odoby zainteresowane wzięciem udziału w jakichkolwiek warsztatach organizowanych przez naszą pracownię – zachęcam do kontaktu z nami. Terminarz i opis warsztatów znajduje się TUTAJ.

farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_8_technik_1 farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_8_technik_2 farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_8_technik_2a farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_8_technik_3 farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_8_technik_4 farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_8_technik_5 farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_8_technik_7 farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_8_technik_8 farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_8_technik_11 farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_8_technik_14

(Ps. Na prośbę uczestniczek warsztatów, dołączam obiecany link do ciasta, które upiekłam na warsztaty – orzechowego bez mąki i cukru: http://www.makecookingeasier.pl/na-slodko/ciasto-filizanki-kawy-orzechowe-bez-maki-cukru-wilgotne/ Smacznego !!!)

Jeszcze raz serdecznie zachęcam do uczestnictwa w naszych warsztatach malowania mebli farbami Annie Sloan. Dla przypomnienia – terminarz warsztatów znajduje się TUTAJ. Odwiedzajcie nas także w pracowni na ul. Opaczewskiej 16 w Warszawie.

Miłego dnia 🙂

Ewa.