Fotorelacja z warsztatów “8 technik stylizacji mebli farbami kredowymi Annie Sloan” – 28 października 2017

:Home » Blog » Fotorelacja z warsztatów “8 technik stylizacji mebli farbami kredowymi Annie Sloan” – 28 października 2017
Fotorelacja z warsztatów “8 technik stylizacji mebli farbami kredowymi Annie Sloan” – 28 października 2017

Zapraszam na kolejną fotorelację z warsztatów. Na minionych warsztatach uczestniczki uczyły się i ćwiczyły techniki malowania oraz stylizacji mebli. 

 

Na tych warsztatach nie malujemy mebli przyniesionych z domu, ale pracujemy na deseczkach. To takie warsztaty „w pigułce”, ponieważ samodzielnej praktyki z pędzlem jest mniej, ale za to informacji przekazywanej jest dużo więcej.

Na szczęście jesienna pogoda nie zniechęciła uczestniczek przed wyjściem z domu i w warsztatach wzięły udział trzy Panie: Agata, Marta oraz Dorota. Ogromnie im dziękuję za wspaniały dzień!

Ja ze swojej strony zachęcam do obejrzenia zdjęć z tych zajęć. Jeśli także chciałbyś wziąć udział w jednych z naszych warsztatów, skontaktuj się z nami. Terminarz i opis warsztatów znajduje się TUTAJ.

W pierwszej części warsztatów uczestniczki dowiedziały się jak wykonać technikę impasto (spękań), technikę frottage wykańczając ją kolorowymi woskami oraz chippy look.

farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_8_technik_1 farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_8_technik_2 farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_8_technik_3

Kolejnym etapem było ćwiczenie technik malowania strukturalnego wraz z patynowaniem przy pomocy ciemnego wosku Annie Sloan. Przerobiliśmy także technikę ombre oraz postarzanie techniką „dwóch kolorów” i Panie wykonały wzór z szablonu techniką tapowania.

farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_8_technik_5 farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_8_technik_6 farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_8_technik_6a farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_8_technik_7 farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_8_technik_8 farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_8_technik_9

Jeszcze raz dziękuję bardzo za przemiły dzień. Wszystkich zapraszam na nasze kolejne warsztaty (przejdź TUTAJ).

Tymczasem pozdrawiam, trzymajcie się ciepło.

Ewa.