Pomaluj meble – przełomowe farby Satin Paint od Annie Sloan

:Home » Blog » Pomaluj meble – przełomowe farby Satin Paint od Annie Sloan
farba Satin Paint od Annie Sloan

Legendarna twórczyni farb Chalk Paint™ Annie Sloan stworzyła nowatorskie i przełomowe farby Satin Paint – nietoksyczne farby na bazie wody przeznaczone do drewna i metalu.

 

Miło nam ogłosić, że pojawiły się na rynku nowatorskie i przełomowe farby Satin Paint. Tym samym Annie Sloan powiększyła rodzinę swoich wyjątkowych produktów do stylizacji i dekoracyjnego malowania mebli. Dzięki temu także asortyment naszego sklepu poszerzył gamę produktów o farby Satin Paint.

Kim jest Annie Sloan?

Annie Sloan to nie tylko twórczyni farb Chalk Paint. Jest też popularną na całym świecie artystką oraz ekspertką od kolorów. A przede wszystkim jest promotorką stylizacji i dekoracyjnego malowania mebli. Podchodzi kompleksowo do urządzania wnętrz. W związku tym dopełniła paletę Chalk Paint, tworząc farby ścienne Wall Paint oraz farby satynowe Satin Paint. Jej ogromne doświadczenie w pracy z kolorem zaowocowało powstaniem przepięknej palety farb. 

Przełomowe farby Satin Paint

Kilka miesiący temu Annie Sloan wprowadziła na rynek nowość: gamę satynowych farb na bazie wody. Farby te łączą w sobie najwyższej jakości pigmenty, kilkudziesięcioletnie doświadczenie i wiodącą w branży wiedzę. Paleta 14 odcieni farb satynowych została zaprojektowana do użytku z istniejącymi kolekcjami Chalk Paint™ i Wall Paint. Dzięki temu Annie dąży do uzyskania kompleksowego wygląd wnętrza w stylu Annie Sloan.

Są to farby wodne, przeznaczone do wnętrz o dużym natężeniu ruchu. Pomalujesz nimi zarówno drewniane jak i metalowe przedmioty oraz meble. Jest to nietoksyczna farba do wnętrz na bazie wody, która posiada niski poziom substancji lotnych. Można nimi także malować meble i zabawki dziecięce, ponieważ posiada certyfikat Toy Safe i stosowaną w UE ocenę A+ (za jakość powietrza w pomieszczeniach).

Twórczych farb, Annie Sloan wyjaśnia – „Satin Paint, zaprojektowana do malowania i ochrony elementów z drewna oraz metalu, jest idealnym wyborem do najbardziej narażonych na uszkodzenia oraz intensywnie użytkowanych miejsc w domu. Od szafek kuchennych po klatki schodowe, poręcze, listwy przypodłogowe, drzwi, ościeżnice i parapety”

Jednoetapowe wykończenie farb Satin Paint

Entuzjaści domowych metamorfoz i projektów DIY docenią jednoetapowy proces malowania farbami Satin Paint. Dzięki nowatorskiej formule, farby dają szybki, a przy tym atrakcyjny efekt . Wyjątkową cechą farby satynowej jest możliwość uzyskania ochronno-dekoracyjnych, kolorowych powierzchni bez konieczności woskowania lub lakierowania. Trwała, zmywalna i dobrze rozprowadzająca się farba Satin Paint wyrównuje się podczas wysychania, a pociągnięcia pędzla znikają, tworząc gładkie, jedwabiste wykończenie.

farby Satin Paint od Annie Sloan
farbą Satin Paint od Annie Sloan

W stylizacji wykorzystano następujące farby (wszystkie produkty dostępne są w naszym sklepie):

● Stolarka – Satin Paint w kolorze Canvas

● Ściany – Wall Paint w kolorze Tyrian Plum

● Meble – Chalk Paint™ w kolorach: Burgundy (konsola), Old White (deski podłogowe), Oxford Navy i Old Violet (wzór szachownicy)

Zdjęcie z: https://www.meblarstwo.eu/kolor-bez-ograniczen-z-nowa-satin-paint-od-annie-sloan/