Dwa nowe kolory od Annie Sloan: Chicago Grey i Svenska Blue

:Home » Blog » Dwa nowe kolory od Annie Sloan: Chicago Grey i Svenska Blue
Dwa nowe kolory od Annie Sloan: Chicago Grey i Svenska Blue

Jakiś czas temu nasza oferta farb kredowych została wzbogacona o trzy zestawy Chalk Paint: Rodmell, Tilton oraz Firle. Od dziś w Old New Style dostępne są dwa nowe kolory: Chalk Paint Chicago Grey oraz Chalk Paint Svenska Blue

Nowe kolory znajdziecie na naszych półkach w standardowych pojemnościach tj. 120ml oraz 1L.

 

Na pierwszy rzut oka widać podobieństwo do dwóch kolorów z naszej dotychczasowej palety: uwielbianej przez Was szarości Chalk Paint Paris Grey i koloru kaczego jaja Chalk Paint Duck Egg Blue. Jednak warto przyjrzeć się delikatnym niuansom kolorystycznym, które mogą znacznie odmienić charakter odnawianych mebli i przestrzeni. A jeśli jesteście ciekawi, jak różnią się wspomniane wyżej kolory od tych nowych, zajrzyjcie do wpisu, w którym na jednym meblu zestawiliśmy Paris Grey, Chicago Grey, Duck Egg Blue i Svenska Blue > wpis znajduje się TUTAJ.

Co o nowych kolorach mówi sama Annie Sloan?

Chalk Paint Chicago Grey jest dość chłodnym, świeżym i nowoczesnym kolorem. To szarość wpadająca w odcień niebieskiego. Jak sama nazwa wskazuje, Chicago Grey nawiązuje kolorystyką do budynków Chicago. Jeśli lubicie industrialne wnętrza lub w stylu skandynawskim, możecie śmiało sięgać po ten kolor.

Chalk Paint Svenska Blue to kolor nietypowy, ma stonowany odcień niebiesko-szary. Chłód jego barwy nawiązuje do kolorystyki szwedzkich dworów XVII i XVIII wieku.

 

Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądają „na żywo” nowe propozycje Annie Sloan, zapraszamy do naszego sklepu na ulicy Tarczyńskiej 11 w Warszawie (Ochota) lub do zakupów w sklepie online.

Nowe kolory dostępne są tutaj: Svenska Blue Chicago Grey

 

 

 

 

 

annie-sloan-chalk-paint-chicago-grey-1l-new-polish-896px

anniesloan_swatches_chicago-grey_896

chicago-grey-side-table_-piano-in-old-violet-curtain_-emperor_s-silk-wall-paint_-linen-union-in-old-violet-_-old-white-lampshade_-72dpi-image-1

 

 

 

 

annie-sloan-chalk-paint-svenska-blue-1l-new-polish-896px

anniesloan_swatches_svenska-blue_896

svenska-blue-side-table_-piano-in-olive-curtain_-linen-union-in-graphite-_-old-white-lampshade_-72dpi-image-1

 

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do nas na ulicę Tarczyńską 11 na warszawskiej Ochocie.

Życzymy udanych metamorfoz 🙂

pozdrawiamy,

Old New Style.