Chustecznik w monstery pomalowany Chalk Paint Annie Sloan

:Home » Blog » Chustecznik w monstery pomalowany Chalk Paint Annie Sloan
Chustecznik w monstery pomalowany Chalk Paint Annie Sloan

Motywy roślinne nie wychodzą z mody. Nas również dopadł monsterowy szał! Spójrzcie jaki chustecznik wyczarowaliśmy za pomocą farb kredowych Chalk Paint Annie Sloan.

Jak ze zwykłego sosnowego chustecznika zrobić takie cudo? Nic trudnego!

Metamorfozę tego niepozornego pudełeczka rozpoczęliśmy od pomalowania całej powierzchni Chalk Paint Antoinette. Po wyschnięciu naszego pastelowego różu, należało wymalować kontury i wypełnienie liści monstery. Do tego posłużyła nam farba kredowa w kolorze Amsterdam Green. Aby nasza monstera nabrała malarskiego, trójwymiarowego wyglądu postawiliśmy na mocne, odważne pociągnięcia w kolorze Duck Egg Blue oraz rozbielonej zieleni powstałej z połączenia Amsterdam Green z Old White

Aby dodać chustecznikowi lekkości, zmalowaliśmy białe przetarcie – mgiełkę, suchym pędzlem zanurzonym w farbie Old White.

Na sam koniec, by zapewnić naszemu wzorowi trwałość, zawoskowaliśmy całe pudełko woskiem bezbarwnym Annie Sloan Wax Clear.

My namalowaliśmy monsterę samodzielnie, jednak jeśli nie jesteście przekonani do odręcznego malowania wzorów, zawsze można skorzystać z szablonów. Bogaty wybór szablonów dostępny jest zarówno stacjonarnie na ul. Tarczyńskiej 11 w Warszawie, jak i  w sklepie internetowym: Akcesoria do stylizacji – Szablony.

IMG-6891 IMG-6890 IMG-6889