Chustecznik „na dzień i na noc” – malowany farbami Annie Sloan

Tym razem pokażemy coś w mniejszej skali – sosnowy chustecznik, który jakiś czas temu stworzyła Ania z naszej pracowni.

Żeby malować farbami Chalk Paint Annie Sloan niekoniecznie potrzebujemy zaraz dużego mebla czekającego na wielką metamorfozę. Dekoracyjne detale także mogą sprawić, że nasza codzienna przestrzeń rozkwitnie! Doniczki, wazony, czy właśnie mniejsze drewniane elementy również okażą się przyjemnym „podobraziem” i miłym dla oka akcentem.

chalk-paint-annie-sloan-chustecznik2

chalk-paint-annie-sloan-chustecznik3

Do wykonania podobnego chustecznika potrzebne były jedynie pędzle do detali, które można kupić na przykład w naszym sklepie online i stacjonarnym na ulicy Tarczyńskiej 11 w Warszawie. Pomocna będzie również paleta, za którą może posłużyć nawet kawałek deseczki oraz kilka farb w kolorach Chalk Paint Annie Sloan. W przypadku tej realizacji zostały użyte barwy: Giverny, Napoleonic Blue, Original, Henrietta, English Yellow oraz Antibes Green. Farby Chalk Paint świetnie się ze sobą mieszają, stąd nie trzeba wielu kolorów, żeby zrobić coś ciekawego. Często wystarczą nawet dwa!

Poniżej możecie obejrzeć krótką fotorelację z malowania chustecznika:

chalk-paint-annie-sloan-chustecznik7

chalk-paint-annie-sloan-chustecznik4

chalk-paint-annie-sloan-chustecznik6

Zachęcamy do realizowania różnych wielobarwnych pomysłów, wszystkie kolory Chalk Paint znajdą Państwo w naszym sklepie online, jak i stacjonarnie w Warszawie przy ulicy Tarczyńskiej 11. Chętnie też porozmawiamy o koncepcjach i jeśli trzeba, z przyjemnością doradzimy. 🙂

Miłego dnia!