malowany farbami ANNIE SLOAN 1

Tym razem pokażemy coś w mniejszej skali – chustecznik, malowany farbami Annie Sloan, który jakiś czas temu stworzyła Ania z naszej pracowni.

 

Rozmiar nie ma znaczenia

Żeby malować farbami Chalk Paint Annie Sloan, niekoniecznie potrzebujemy dużego mebla czekającego na wielką metamorfozę. Dekoracyjne detale także mogą sprawić, że nasza codzienna przestrzeń rozkwitnie! Doniczki, wazony, czy właśnie mniejsze drewniane elementy również okażą się przyjemnym „podobraziem” i miłym dla oka akcentem. A przede wszystkim przyczynią się do tego, że niepotrzebny od dawna przedmiot, znowu znajdzie w domu swoje miejsce. Dzięki temu, że farby są bardzo wszechstronne, wszystko może być „po- malowane farbami Annie Sloan „!

chustecznik malowany farbami Annie Sloan 1

chustecznik malowany farbami Annie Sloan 2

Malowany farbami Annie Sloan

Do wykonania podobnego chustecznika potrzebne były jedynie pędzle do detali, które można kupić na przykład w naszym sklepie online i stacjonarnym na ulicy Tarczyńskiej 11 w Warszawie. Pomocna będzie również paleta, za którą może posłużyć nawet kawałek deseczki oraz kilka farb w kolorach Chalk Paint Annie Sloan. W przypadku tej realizacji zostały użyte barwy: Giverny, Napoleonic Blue, Original, Henrietta, English Yellow oraz Antibes Green. Farby Chalk Paint świetnie się ze sobą mieszają, stąd nie trzeba wielu kolorów, żeby zrobić coś ciekawego. Często wystarczą nawet dwa!

Fotorelacja

Poniżej możecie obejrzeć krótką fotorelację z malowania chustecznika. Ania każdą jego stronę pomalowała jak osobny „obraz” zachowując spójność tematyczną.

chustecznik malowany Chalk Paint 1

chustecznik malowany Chalk Paint 2

chustecznik malowany Chalk Paint 3

 

Jak już zostało powiedziane na początku tego artykułu, nie zawsze musimy malować duże formy. Malowanie mebli jest bardziej czasochłonne, niż przeróżne dodatki i ozdoby. Ponadto drobiazgi odgrywają ogromne znaczenie w naszych wnętrzach. Sprawiają, że staje się ono przytulne i charakterem dopasowane tylko do nas i naszego stylu. Dlatego z całego serca zachęcamy Was do realizowania różnych wielobarwnych pomysłów.Wszystkie kolory Chalk Paint znajdą Państwo w naszym sklepie online, jak i stacjonarnie w Warszawie przy ulicy Tarczyńskiej 11. Chętnie też porozmawiamy o koncepcjach i jeśli trzeba, z przyjemnością doradzimy. 🙂

Ps. Na stronie www.anniesloan.com poczytasz więcej o Chalk Paint.

Miłego dnia!

Zespół Old New Style.