Dwa nowe kolory: Chicago Grey i Svenska Blue

:Home » Blog » Dwa nowe kolory: Chicago Grey i Svenska Blue
Dwa nowe kolory: Chicago Grey i Svenska Blue

Jakiś czas temu nasza oferta farb kredowych została wzbogacona o trzy zestawy Chalk Paint: Rodmell, Tilton oraz Firle. Od dziś w Old New Style dostępne są dwa nowe kolory: Chalk Paint Chicago Grey oraz Chalk Paint Svenska Blue

Nowe kolory znajdziecie na naszych półkach w standardowych pojemnościach tj. 120ml oraz 1L.

 

Podobne, ale jednak różne

Na pierwszy rzut oka widać podobieństwo do dwóch kolorów z naszej dotychczasowej palety, m.in. uwielbianej przez Was szarości Chalk Paint Paris Grey i koloru kaczego jaja Chalk Paint Duck Egg Blue. Jednak warto przyjrzeć się delikatnym niuansom kolorystycznym, które mogą znacznie odmienić charakter odnawianych mebli i przestrzeni. Jeśli jesteście ciekawi, jak różnią się wspomniane wyżej kolory od tych nowych, zajrzyjcie do wpisu, w którym na jednym meblu zestawiliśmy Paris Grey, Chicago Grey, Duck Egg Blue i Svenska Blue > wpis znajduje się TUTAJ.

Szarość Chicago Grey

Co o nowych kolorach mówi sama Annie Sloan?

Chalk Paint Chicago Grey jest dość chłodnym, świeżym i jednocześnie nowoczesnym kolorem. Jednakże zwrocie uwagę, że ta szarość wpada w odcień niebieskiego. Jak sama nazwa wskazuje, Chicago Grey nawiązuje kolorystyką do budynków w Chicago. Jeśli lubicie industrialne wnętrza lub takie w stylu skandynawskim, możecie śmiało sięgać po ten kolor.

 

Szaro-niebieski Svenska Blue

Chalk Paint Svenska Blue to kolor nietypowy, ma stonowany odcień niebiesko-szary. Ponadto chłód jego barwy nawiązuje do kolorystyki szwedzkich dworów XVII i XVIII wieku.

 

Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądają „na żywo” nowe propozycje Annie Sloan, zapraszamy do naszego sklepu. Mieści się on na ulicy Tarczyńskiej 11 w Warszawie (Ochota) lub do zakupów w sklepie online.

Nowe kolory dostępne są tutaj: Svenska Blue Chicago Grey

 

 

 

 

 

annie-sloan-chalk-paint-chicago-grey-1l-new-polish-896px

anniesloan_swatches_chicago-grey_896

chicago-grey-side-table_-piano-in-old-violet-curtain_-emperor_s-silk-wall-paint_-linen-union-in-old-violet-_-old-white-lampshade_-72dpi-image-1

 

 

 

 

annie-sloan-chalk-paint-svenska-blue-1l-new-polish-896px

anniesloan_swatches_svenska-blue_896

svenska-blue-side-table_-piano-in-olive-curtain_-linen-union-in-graphite-_-old-white-lampshade_-72dpi-image-1

 

Kilka słów o Annie Sloan

Przypominamy, że Annie Sloan jest cenioną na całym świecie artystką. Ponadto stworzyła rewelacyjne farby kredowe do artystycznego malowania i stylizacji mebli. Wprowadziła farby Chalk Paint na rynek na początku lat 90’tych i od tego czasu cieszą się one popularnością wsród miłośników DIY i domowych metamorfoz.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do nas na ulicę Tarczyńską 11 na warszawskiej Ochocie i zachęcamy do zaglądania na stronę www.anniesloan.com 

Życzymy udanych metamorfoz 🙂

Pozdrawiamy,

Old New Style.