Category Archives: Blog

Pomysły na świąteczne stylizacje DIY

Pomysły na świąteczne stylizacje DIY zmalowane farbami kredowymi Myśleliście o tym, co by tu "zmalować" przed świętami? W tym wpisie kilka malowanych inspiracji. (więcej…)
Więcej

Kwieciste tapety i malowidła – inspiracje do wnętrza!

Kwieciste tapety i malowidła - inspiracje do wnętrza! Zaczęło się dość niewinnie. Początkowo przejrzałam kilka pomysłów na Pinterest, zainteresowało mnie kilka wzorów, ale jak się okazało, jest ich w internecie takie mnóstwo, że można dostać "oczopląsu" z nadmiaru.  (więcej…)
Więcej

Jak pomalować szafkę w młodzieżowym stylu

Jak pomalować szafkę w młodzieżowym stylu  farbami kredowymi Chalk Paint Annie Sloan Jakiś czas temu zabrałyśmy się do malowania dębowej szafki nocnej. Z racji, że mebel ma trafić do pokoju Frania - syna Ewy, naszym zadaniem było nadanie szafce młodzieżowego, amerykańskiego wyglądu. (więcej…)
Więcej

Fotorelacja z warsztatów ekspresowych (1 część – 13 października 2018)

Fotorelacja z warsztatów ekspresowych (1 część - 13 października 2018) Wróciliśmy po przerwie z pełną parą do prowadzenia warsztatów! Przyznam, że skłoniły nas do tego nasze kochane Klientki, które dopytywały o kolejne terminy. Świadomość, że chcecie poznawać techniki malowania farbami Annie Sloan bardzo cieszy i motywuje do pracy! (więcej…)
Więcej

Patynowana szafa pani Moniki – DIY

Patynowana szafa pani Moniki - DIY W tym wpisie chcę podzielić się w Wami zdjęciami, które otrzymałam od jednej z naszych Klientek. Biała farba Annie Sloan, patynowanie ciemnym woskiem oraz pozłocenia pastą pozłotniczą - czyli postarzana szafa pani Moniki. (więcej…)
Więcej

Pomysł na trzy stołki – DIY

Pomysł na trzy stołki - DIY Trzy zwykłe sosnowe taborety zostały poddane metamorfozie. Każdy z nich miał wyglądać inaczej i każdy miał "przykuwać wzrok". Mam nadzieję, że efekt został osiągnięty. Spójrzcie, czy nam się to udało. (więcej…)
Więcej

Malowanie na tkaninie – czyli lniana torba w róże krok po kroku DIY

Malowanie na tkaninie - czyli lniana torba w róże krok po kroku DIY Pomysł na ten wpis powstał po części z powodu zbliżającego się Dnia Matki, a po części z potrzeby pokazania, jak łatwo jest samodzielnie ozdobić tkaninę przy pomocy wzoru z szablonu oraz farb kredowych Annie Sloan. (więcej…)
Więcej

Metamorfoza starej walizki farbami Annie Sloan – DIY

Metamorfoza starej walizki farbami Annie Sloan - DIY Oto kolejny "staroć", który zamiast wylądować na śmietniku, ozdabia naszą pracownię. Szkoda było mi wyrzucić tą walizkę, więc postanowiłam odnowić ją przy minimalnym wkładzie pracy i wysiłku. (więcej…)
Więcej