Category Archives: Ogólne

Grupowanie kategorii

Chustecznik „na dzień i na noc”.

Chustecznik „na dzień i na noc”. Tym razem pokażemy coś w mniejszej skali – sosnowy chustecznik, który jakiś czas temu stworzyła Ania z naszej pracowni. (więcej…)
Więcej

Stolik w geometryczne wzory / Chicago Grey, Svenska Blue

Totalna metamorfoza mebla - to uwielbiamy! Jeśli chcecie zobaczyć jak w zaledwie kilka godzin, zwykły fornirowany stolik zamienił się w nowoczesny, z pastelowymi geometrycznymi wzorami oraz zobaczyć różnicę między Chicago Grey a Paris Grey oraz Svenska Blue i Duck Egg Blue - przeczytajcie koniecznie ten wpis!  (więcej…)
Więcej

Wiosenna skrzynka w kolorze Tilton, Firle i Amsterdam Green

Wiosenna skrzynka w kolorze Tilton, Firle i Amsterdam Green Niedawno Annie Sloan wprowadziła do swojej palety nowe kolory z kolekcji Charlestone: Rodmell, Tilton i Firle. Przy pomocy dwóch ostatnich oraz znanego Wam już Chalk Paint Amsterdam Green, wyczarowaliśmy wiosenną skrzynkę na nasze skarby. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz opisu tejże realizacji. (więcej…)
Więcej

Dwa nowe kolory od Annie Sloan: Chicago Grey i Svenska Blue

Chicago Grey i Svenska Blue Jakiś czas temu nasza oferta farb kredowych została wzbogacona o trzy zestawy Chalk Paint: Rodmell, Tilton oraz Firle. Od dziś w Old New Style dostępne są dwa nowe kolory: Chalk Paint Chicago Grey oraz Chalk Paint Svenska Blue.  (więcej…)
Więcej

Pomysły na świąteczne stylizacje DIY

Pomysły na świąteczne stylizacje DIY zmalowane farbami kredowymi Myśleliście o tym, co by tu "zmalować" przed świętami? W tym wpisie kilka malowanych inspiracji. (więcej…)
Więcej

Kwieciste tapety i malowidła – inspiracje do wnętrza!

Kwieciste tapety i malowidła - inspiracje do wnętrza! Zaczęło się dość niewinnie. Początkowo przejrzałam kilka pomysłów na Pinterest, zainteresowało mnie kilka wzorów, ale jak się okazało, jest ich w internecie takie mnóstwo, że można dostać "oczopląsu" z nadmiaru.  (więcej…)
Więcej

Jak pomalować szafkę w młodzieżowym stylu

Jak pomalować szafkę w młodzieżowym stylu  farbami kredowymi Chalk Paint Annie Sloan Jakiś czas temu zabrałyśmy się do malowania dębowej szafki nocnej. Z racji, że mebel ma trafić do pokoju Frania - syna Ewy, naszym zadaniem było nadanie szafce młodzieżowego, amerykańskiego wyglądu. (więcej…)
Więcej

Fotorelacja z warsztatów ekspresowych (1 część – 13 października 2018)

Fotorelacja z warsztatów ekspresowych (1 część - 13 października 2018) Wróciliśmy po przerwie z pełną parą do prowadzenia warsztatów! Przyznam, że skłoniły nas do tego nasze kochane Klientki, które dopytywały o kolejne terminy. Świadomość, że chcecie poznawać techniki malowania farbami Annie Sloan bardzo cieszy i motywuje do pracy! (więcej…)
Więcej