O mnie

thumb_IMG_4715_1024

Czy zamiłowanie do mebli i prac stolarskich mogą być uwarunkowane genetycznie? Nie wiem, ale pamiętam, że od małego krzątałam się po warsztacie stolarskim dziadka, intrygował mnie jego wielki świat pełen wiórów i specyficznego zapachu ciętego drewna.

Droga od tamtego czasu do dnia dzisiejszego była długa i pełna najróżniejszych doświadczeń. Pewnego dnia podjęłam decyzję, że czas odejść z posady w banku i zacząć robić, coś co będzie przynosiło mi radość i satysfakcję zawodową. Po ośmiu latach pracy w korporacji i przy akceptacji męża, postawiłam wszystko na jedną kartę i zaczęłam organizować Old New Style.

Wraz z założeniem własnej firmy, rozpoczął się nowy, fantastyczny i twórczy etap mojego życia, zaś odkrycie Chalk Paint było jak przysłowiowe postawienie „kropki nad I”. Dążę do tego, aby Old New Style było miejscem spotkań osób pragnących zmienić swoją codzienną przestrzeń. Przekonuję, że można mieszkać pięknie i gustownie - otaczając się meblami używanymi. To nie muszą być nikomu niepotrzebne rupiecie, ponieważ dzięki pomysłowi oraz włożonej pracy, mebel otrzymuje kolejną szansę na bycie perłą. Zachęcam do „pięknego” mieszkania i chcę przekazać cześć swojej fascynacji Chalk Paint, dlatego prowadzę warsztaty malowania i stylizacji farbami Chalk Paint, na których prezentuję nieograniczone możliwości farb. Uważam także, że piękno i niepowtarzalny charakter antyków odzwierciedla zachwycające efekty pracy ludzkich rąk, dlatego sama maluję meble i uczę się tajników trudnej sztuki tapicerstwa i klasycznej renowacji mebli.

_AO_5787

Jestem żoną i spełnioną mamą dwójki aktywnych maluchów. Jestem szczęśliwa z tego, że moja praca to moje hobby. Dzięki moim Klientom czuję, że to co robię ma sens.

Ja ze swojej strony serdecznie zapraszam do zapoznania się z harmonogramem nadchodzących warsztatów oraz asortymentem sklepu, zachęcam do odwiedzenia nas osobiście w naszej warszawskiej pracowni lub na Facebooku.

Życzę udanych zakupów i miłego malowania.

Pozdrawiam,

Ewa.