Ekspresowe warsztaty z technik stylizacji mebli farbami Annie Sloan – dwie części

Najbliższe terminy: w przygotowaniu

Zapraszamy do naszej pracowni w Warszawie na ekspresowe warsztaty z technik stylizacji mebli farbami Annie Sloan.

 

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą farb kredowych Chalk Paint decorative paint by Annie Sloan w Warszawie. Podczas dwóch części ekspresowych warsztatów w szybki, łatwy i przyjemny sposób nauczysz się podstawowych technik malowania farbami Annie Sloan (dwie części warsztatów omawiają materiał warsztatów 8 technik).

 

Jeśli masz wątpliwości, jak malować farbami kredowymi lub brakuje Ci czasu na naukę techniką „prób i błędów” – zapraszamy na nasze warsztaty! Nie musisz mieść żadnego doświadczenia w malowaniu mebli ani żadnych plastycznych umiejętności.

Na warsztatach pod okiem Ewy, wykwalifikowanej przez Annie Sloan dystrybutorki dowiesz się, czym charakteryzują się farby kredowe, kim jest Annie Sloan i co spowodowało, że powstały farby Chalk Paint. Ponadto poznasz techniki stylizacji i postarzania mebli. 

1 cześć warsztatów krótkich omawia następujące techniki: technika impasto i patynowanie; technika postarzania "dwóch kolorów"; wykonywanie wzoru przy pomocy szablonów (technika tapowania); technika frottage oraz stylizacja kolorowymi woskami;(na tych warsztatach nie pracujemy na meblach przyniesionych z domu).

2 cześć warsztatów krótkich omawia następujące techniki: technika malowania strukturalnego i patynowanie; technika przenikania kolorów ombre; technika chippy look: (na tych warsztatach nie pracujemy na meblach przyniesionych z domu).

Najbliższe terminy warsztatów ekspresowych:

1 cześć warsztatów:

w przygotowaniu

2 część warsztatów:

w przygotowaniu

 

Cena jednej części warsztatów: 70 zł

 

Cena obejmuje: wiedzę teoretyczną i praktyczną, farby, woski, szablony oraz inne materiały potrzebne do nauki technik.

Potwierdzeniem zapisania się na warsztaty jest wpłata zaliczki w wysokości 50 zł wpłacona gotówką lub przelewem na konto Vintage House Ewa Mihułka-Piasecka nr: 93 1050 1924 1000 0092 5935 9074. W razie odwołania uczestnictwa w warsztatach na dwa dni przed ich rozpoczęciem, zaliczka nie jest zwracana.

Ilość miejsc jest ograniczona, ponieważ pracujemy w małej, kameralnej grupie, tak by każdy miał możliwość zasięgnąć porady lub pomocy. W związku z powyższym obowiązuje rezerwacja miejsc. Ponadto, jeśli planujesz przyjść z osobą towarzyszącą (tj. dzieckiem), prosimy o wcześniejsze upewnienie się, że znajdzie się dla niego miejsce siedzące. Aktywne uczestnictwo dziecka w warsztatach jest dodatkowo płatne, wynosi 60 zł.

Wszelkie dodatkowe informacje oraz zapisy pod numerem: Ewa 530 933 787, mailem: oldnewstyle.com@gmail.com lub poprzez wiadomość na FB.

Serdecznie Wszystkich zapraszamy do Old New Style
Adres: Warszawa, ul. Tarczyńska 11.

Przewidziany czas trwania warsztatów 10:00-12:00 (warsztaty są jednodniowe).

Jeśli chcesz obejrzeć fotorelacje z innych warsztatów, przejdź TUTAJ.

 

farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_8technik_warszawa_oldnewstyle6 farby_annie_sloan_kredowe_chalk_paint_warsztaty_8technik_warszawa_oldnewstyle5a

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.