Dwa nowe kolory od Annie Sloan: Chicago Grey i Svenska Blue

Chicago Grey i Svenska Blue

Jakiś czas temu nasza oferta farb kredowych została wzbogacona o trzy zestawy: Rodmell, Tilton oraz Firle. Od dziś w Old New Style dostępne są dwa nowe kolory: Chicago Grey oraz Svenska Blue. 

Nowe kolory dostępne są w standardowych pojemnościach tj. 120ml oraz 1L.

Na pierwszy rzut oka widać podobieństwo do dwóch kolorów z naszej dotychczasowej palety: uwielbianego przez Was Paris Grey i Duck Egg Blue. Jednak warto przyjrzeć się delikatnym niuansom kolorystycznym, które mogą znacznie odmienić charakter odnawianych mebli i przestrzeni.

Co o nowych kolorach mówi sama Annie Sloan?

Chicago Grey to chłodna, świeża i nowoczesna szarość z odcieniem niebieskiego. Nawiązująca do architektury w Chicago. Idealny neutralny odcień do wnętrz industrialnych lub stylu skandynawskiego.

Svenska Blue jest ożywczy, chłodny i stonowany niebiesko-szary odcień, przywołujący kolory widoczne w szwedzkich dworach w XVII i XVIII wieku.

 

Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądają na żywo nowe propozycje Annie Sloan, zapraszamy do naszego sklepu na ul Tarczyńskiej 11 w Warszawie lub do zakupów online.

Nowe kolory dostępne są tutaj: Svenska Blue Chicago Grey

 

 

 

 

 

annie-sloan-chalk-paint-chicago-grey-1l-new-polish-896px

anniesloan_swatches_chicago-grey_896

chicago-grey-side-table_-piano-in-old-violet-curtain_-emperor_s-silk-wall-paint_-linen-union-in-old-violet-_-old-white-lampshade_-72dpi-image-1

 

 

 

 

annie-sloan-chalk-paint-svenska-blue-1l-new-polish-896px

anniesloan_swatches_svenska-blue_896

svenska-blue-side-table_-piano-in-olive-curtain_-linen-union-in-graphite-_-old-white-lampshade_-72dpi-image-1

Możliwość komentowania jest wyłączona.